УКР

Міжнародний фестиваль кінних бойових мистецтв «Скіфи»

22 червня 2019 | 10:00

Про подію

22 і 23 червня Древній Київ Князівства Київська Русь ( «Парк Київська Русь») запрошує всіх на грандіозну подію червня – Міжнародний фестиваль кінних бойових мистецтв «Скіфи». До Древнього Києва з'їдуться кращі кінні лучники з Європи та Азії, щоб позмагатися в захоплюючому мистецтві стрільби з лука верхи на коні. Також на гостей чекають прогулянки на конях, смачні страви з багаття, ігри та забави, канатний спуск, музеї та можливість ночівлі.

Програма міжнародного турніру кінних лучників під Києвом

Гостей Фестивалю «Скіфи» чекає насичена програма: це і кінно-трюкові виступи, і змагання, в тому числі - показові виступи з володіння древніми бойовими мистецтвами, й інтерактиви з відвідувачами та ще багато цікавого.

Ключовою подією Фестивалю стане міжнародний турнір кінних лучників. Досвідчені спортсмени-віртуози з різних країн змагатимуться у влучності стрільби з традиційного (історичного) лука верхи на коні на повному скаку. Це неймовірно складне завдання для учасників змагань, та в той же час, азартне і захоплююче видовище для глядачів. Змагання кінних лучників будуть проходити древньокиївському стилі: по колу в чотири мішені та по прямій в одну мішень за заїзд. Також в суботу буде проводитися ще й «Нічний кінний лучник».

Також гості Князівства побачать показові виступи акторів-каскадерів кінно-трюкового театру Древнього Києва з віртуозного володіння різними видами середньовічної зброї: мечами, списами, сулицями. Крім того вершники та їх вірні чотириногі друзі продемонструють елементи бойової джигітовки: різні трюки, які зараз використовуються в показових виступах, а в минулому допомагали в битві або рятували життя в бою.

Спортсмени та актори-каскадери будуть виступати в тандемі з унікальними кіньми історичних порід, зібраними з усього світу в Княжій стайні. Деяких з цих коней в Україні більше ніде не побачити, адже їх було привезено в нашу країну в єдиному екземплярі. Коней можна буде погладити, сфотографуватися з ними, покататися верхи або в екіпажі.

Гості Князівства будуть не просто глядачами на фестивалі, а зможуть стати активними учасниками дійства, взявши участь у веселих та цікавих іграх і конкурсах, слов'янських забавах, запальних хороводах і танцювальних флеш-мобах.

Кульмінацією фестивальної програми стане стрілянина з величезного метального знаряддя, требушету, палаючими ядрами.

Подорож у Древній Київ

Гості Древнього Києва відчують себе повноправними жителями середньовічного міста. Відвідувачі зможуть скуштувати смачних страв, приготованих на вогнищі, прогулятися по стародавніх вуличках, оглянути шедеври архітектури, відвідати садиби киян Х-ХІІ століть, піднятися на двоярусну оборонну стіну «Заборола», зайти до відтвореної унікальної діючої Василівської церкви Х-го століття і поставити свічку за здоров'я близьких. Крім цього в Князівстві можна відвідати музеї історичного костюму, середньовічної музики та дерев'яного зодчества, оглянути експозиції облогової техніки, середньовічного кораблебудування і тортур.

Відвідувачі зможуть постріляти з лука та покидати ножі в середньовічному тирі, пролетіти на канатному спуску над Лісовим озером, відвідати майстер-клас з гончарства, приміряти костюми часів Київської Русі та влаштувати яскраву фотосесію.

Дітки від 2 до 12 років зможуть розважитися в мотузковому кубі-лабіринті «Мишоловка». А на любителів екстриму чекають швидкісна гірка «Змій Горинич» та канатний спуск «Політайло» з маршрутами різної протяжності і складності.

А для тих, хто вирішить продовжити відпочинок ще на день, є можливість залишитися на нічліг в будинку готельного типу «4 кімнати» та хостелі, попередньо забронювавши місця.

Древній Київ відкривається о 10:00. Програма розпочнеться о 13:30 і триватиме в суботу 22 червня до 23:00, в неділю 23 червня - до 19:00.

Ціна квитка: повний квиток для дорослого - 250 грн., для пенсіонерів та студентів - 150 грн., для дітей шкільного віку - 60 грн., дошкільнятам - безкоштовно.

Древній Київ в Князівстві Київська Русь розташований недалеко від Києва сучасного - всього в 45 хвилинах їзди - в Київській області, Обухівському районі, с. Копачів. Маршрутки курсують з Києва від ст. м. «Видубичі» (вихід з метро в бік супермаркету «Фуршет»).

Рекомендуємо