УКР

КРАЩІ ПЛАТІВКИ СІЧНЯ

2016 МУЗИЧНИЙ РІК ВІДКРИТО, І ВІДКРИТО ДОСИТЬ ЯСКРАВО ТА ГУЧНО. ПРОПОНУЄМО ВАМ ПРОСЛУХАТИ КРАЩІ АЛЬБОМИ СІЧНЯ.

 

BLACK STAR

David Bowie

Легендарний музикант, який залишив цей світ 10 січня, в 69-й день свого народження і за два дні до смерті випустив останню, 25-ту платівку, випередивши її прем'єрою однойменного кліпу. Так піти з життя міг тільки Девід Боуї – інопланетний гість Зіггі Стардаст з різнокольоровими очима, неординарна особистість з унікальним творчим потенціалом. Ті, хто вже чув новий матеріал, називають його не інакше як «дивний», «божевільний» або «найкращий від Боуї з 1970-х», що, звичайно, інтригує, так як музикант був відомий творчою непостійністю і любов'ю до різного роду експериментів.

 

DEATH OF A BACHELOR

Panic! At The Disco

Американська поп-рок гурт випустив п'ятий альбом. На привеликий жаль багатьох шанувальників групи, команду покинув третій учасник первісного складу – ударник Спенсер Сміт. Тепер главою команди (у всіх відношеннях) став кароокий красень Брендон Бойд Урі. Спенсер покинув дует у квітні 2015-го, тому весь матеріал Брендон записував один, включаючи інструментальні партії, зокрема фортепіано, ударні та гітару. Як він заявив, представляючи пластинку: «Цей альбом і є я».

 

NIGHT THOUGHTS

Suede

Британська брит-поп група Suede випустила 22 січня новий альбом «Night Thoughts», другий після реюніона 2010 року. Спеціально для нього Suede попросили фотографа Роджера Сарджента зняти фільм, який став відеорядом до кожної пісні з платівки.

Ось що говорить Бретт Андерсон: «Ми хотіли зробити таку пластинку, яку ви навряд чи чекали б у 2015 році. Таку, яку потрібно слухати по порядку – від початку до кінця. «Night Thoughts» – про ті моменти, коли ви прокидаєтеся в чотири ранку, і стіни вашого життя руйнуються. Це альбом про страх, про любов і про втрати. Фільм, який ми зробили, відображає ці теми і створює взаємодію між піснями і картинкою, показуючи щоденну драму».

THIS IS ACTING

Sia

Платівка «1 000 Forms Of Fear», що вийшла в 2014 році, зробила з голосистої австралійки міжнародну поп-зірку, прославивши не тільки співачку, а й юну героїню її популярних кліпів – 13-річну танцівницю Медді Зіглер. Альбом був високо оцінений як рядовими слухачами, так і критиками. Sia завжди була дуже продуктивним автором, пишучи хіти не тільки для себе, але і для інших відомих виконавців. У сьомий студійний альбом «This Is Acting» увійдуть пісні, які вона писала для інших співачок (серед яких Ріанна, Бейонсе і Адель), але ті з якихось причин від них відмовилися.

 

INFORMATION

Eliot Sumner

Дочка Стінга, 25-річна Еліот Самнер випустила свій другий альбом. У 2010 році у дівчини виходив дебютник під псевдонімом I Blame Coco, але пізніше вона вирішила співати під своїм справжнім ім'ям. «Я пишаюся своїми новими піснями і вважаю, що прийшов час прийняти виклик і винести своє ім'я на обкладинку», - каже дівчина. Новий матеріал має ще більш соковитий і невимушений звук, більше гітар і менше електроніки.