УКР

Авторська зустріч Олександра Божика з молодими скрипалями

18 липня 2020 | 15:00

Про подію

Авторська зустріч Олександра Божика з молодими скрипалями

Запрошуємо юних талантів, які захоплюються скрипкою, вдосконалюють свої навички гри та бажають вчитись у найкращих, на авторську зустріч з неперевершеним Олександром Божиком!
Олександр Божик – композитор та скрипаль-віртуоз, унікальне явище сучасного музичного світу. Він майстерно поєднує неперевершене виконання та видовищне шоу, однаково легко підкорює виконання як класики, так і рок, поп, етно-музики. З десятирічного віку їздив на конкурси та фестивалі як в Україні, так і за кордоном: Чехія, Литва, Польща, виступав на сцені Львівської філармонії — з оркестром та сольними номерами. Олександр - суперфіналіст телешоу «Україна має талант», рекордсмен «Книги рекордів України», який грає на чотирьох скрипках одночасно, фіналіст шоу «Хвилина слави», лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Олександра добре знають за межами України, він був учасником одного з найпопулярніших шоу у світі – «Британія має талант».
У вас буде можливість познайомитись з Олександром, задати питання, які допоможуть розвитку та мотивації. А ще ми запрошуємо найсміливіших скрипалів виступити разом з Олександром ввечері на головній сцені InStrum Fest. Заздалегідь ви отримаєте дуже просте завдання, яке потрібно буде підготувати, під час зустрічі відбудеться репетиція, на якій Олександр все покаже, а ввечері - виступ! По складності - все дуже просто, усі юні таланти зможуть це виконати. Найголовніше - бути веселим, усміхненим. Виступ на сцені для учасників до 16 років.
Для участі в зустрічі та виступі необхідно придбати квиток та заповнити форму (для виступу на сцені (кількість учасників обмежена), чекати на підтвердження та завдання на електронну скриньку:
https://forms.gle/DstTtoD1zXLjXrEcA
Можливо взяти участь тільки в зустрічі без виступу. Взяти участь в зустрічі можливо і дорослим.
План зустрічі:
15:00-15:50 - спілкування з Олександром Божиком,
15:50-16:30 - репетиція виступу.
Повна програма фестивалю: https://instrumfest.com.ua/
На фестивалі створюються безпечні умови перебування в умовах COVID-19. Буде реалізована обмежена кількість квитків, що дозволить гостям зберігати дистанцію. Обов'язково використання засобів захисту згідно з епідеміологічними вимогами на момент проведення фестивалю.

Рекомендуємо