Трансформеры в поисках планеты Кривий Ріг - квитки дітям 03.06.2018
УКР

Трансформеры в поисках планеты

03 червня 2018 | 15:00

Про подію

Спектакль Трансформеры в поисках планеты в Кривом Роге состоится 03 июня 2018 г, 15:00, Театр им. Т.Г. Шевченко.
 

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА "ТРАНСФОРМЕРИ В ПОШУКАХ ПЛАНЕТИ?

1. Поспілкуватися з трансформерами.

2. Світлотехнічні та лазерні спецефекти зітруть грань між вигадкою і реальністю.

3. Дійсно оригінальне дитяче шоу, яке сподобається і дорослим.

Пориньте у фантастичні пригоди разом з малюками на прем’єрі «Трансформери у пошуках планети.»

У своїй дивовижній подорожі, з безліччю пригод, трансформери навіть не підозрюють, що зустрінуть незвичайну планету під назвою Земля. Станьте першим, хто привітає неймовірних гостей!Це дивовижне пізнавальне дитяче космічне Шоу нового формату буде цікаве і дітям, і батькам!

Чому саме шоу «Трансформери у пошуках планети»? Все просто! На вас чекають 18 унікальних персонажів, захоплююче за сюжетом інтерактивне дійство, насичене світлотехнічними і лазерними ефектами, величезними Трансформерами, в людський зріст персонажами – мешканцями планет, з прекрасною грою акторів!

З перших хвилин подорожі по планетам Сонячної системи ніхто з глядачів не зможе відвести погляду та перевести дух! Побувавши на 8 планетах, ви дізнаєтеся, як влаштований наш Всесвіт і потрапите в світ на межі реальності та ілюзії, де разом з героями станете учасниками фантастичних пригод! Для легкості сприйняття вся інформація подається в ігровому, гумористичному стилі, візуально доповнена великим екраном на сцені у вигляді ілюмінатора.

Програма розрахована для дітей від 4-х до 14-ти років. Тривалість - 1 година.

Малюкам до 4-х років вхід безкоштовний (без надання окремого місця, дитина сидить на руках у дорослого).

Творці зробили все, щоб у вас залишилися незабутні враження та найтепліші Новорічні спогади. Хочете потрапити в світ трансформерів та подарувати незвичайне свято своїм дітям? Тоді замовляйте квитки прямо зараз та приходьте на найфантастичніше Шоу 2018 року!

Рекомендуємо