УКР

КУДИ ПІТИ У ЛЮТОМУ

Лютий готує для нас кілька особливих і виняткових подій. Зробіть яскравішим цей холодний і сірий місяць, наповніть його теплими емоціями разом з улюбленими виконавцями.

DRACULAтур

Театр «Прекрасні квіти» привезе у кіровоград виставу «DRACULA», де зіграє відомий український музикант Сергій Бабкін. «DRACULA» – це відкритий анатомічний театр жанрів трилера, гротеску, бойовика, комедії і навіть ліричної драми. Вистава-перформанс за мотивами однойменного твору Брема Стокера. Глядач побачить історію повну пристрастей і таємниць.

Квитки: http://kasa.in.ua/site/search/?s=DRACULA%D1%82%D1%83%D1%80

Антитіла

13 лютого, Львів

Антитіла їдуть в тур Україною. Львів першим прийматиме талановитих музикантів. Концерт на підтримку останнього четвертого альбому «Все красиво» відбудеться 13 лютого 2016 р. Антитіла знову готові зібрати близьких і рідних людей, щоб заспівати усі найкращі пісні та нові композиції.

Квитки: http://kasa.in.ua/antytila-lviv

The Hardkiss

14 лютого, Кіровоград

The Hardkiss – громадяни світу з європейським звучанням й українськими корінням, яке часто викликає подив. Кожен виступ гурту – продумані костюми, декорації, театралізовані елементи та візуальний ряд на бекграунді.

Квитки: http://kasa.in.ua/hardkiss-kirovohrad

Scorpions

19 лютого, Київ

Концерт Sсorpions – це завжди грандіозно, видовищно та масштабно. Легендарні Sсorpions повертаються у Київ з великим концертом у рамках ювілейного світового туру 50th Anniversary — World Tour 2015/2016.  Брутальні музиканти вріжуть справжній рок і покажуть такий запал, що зриває цілий шквал емоцій.

Квитки: http://kasa.in.ua/scorpions-kyiv

God Is An Astronaut

19 лютого, Київ

God Is an Astronaut – построковое тріо з Ірландії, яке в 2002 році стягнуло свою ефектну вивіску з хоррора «Нічне плем'я» (а назву дебютного альбому «The End is the Beginning» – з пам'ятної промови Вінстона Черчілля) і випустило з тих пір вже сім номерних альбомів. Останній з них, «Helios | Erebus », вийшов минулого літа, спровокувавши черговий сплеск гастрольної активності групи, яка свої концерти скромно називає «повноцінними аудіовізуальними шоу» (маючи на увазі як мінімум те, що у кожної виконуваної ними пісні є власний унікальний відеоряд).

Квитки: http://kasa.in.ua/view-god-is-an-astronaut-kyiv