УКР

5nizza

09 березня 2020 | 19:00

Про подію

«5NIZZA» у Києві!

Відомий український гурт «5NIZZA» 9 березня 2020 року виступить із сольним концертом у клубі «Atlas». 

Гурт «5NIZZA»  не потребує представлення. Андрій Запорожець та Сергій Бабкін знову «завалять» для вас душевний атмосферний концерт, в кращих традиціях, як це було колись. Цей концерт – наче вечір старих добрих друзів. Одна гітара, два голоси та пісні, які вже стали «особливими» для багатьох людей. Фірмовий вокал, позитивний світогляд, «чілові» композиції, неперевершені тексти, глибинні сенси та неперевершена атмосфера, та «дух Джа».

«5 NIZZA» – живі легенди українського музичного простору. Гурт, на піснях якого виросло не одне покоління молодих українців, а пісні вже стали культовими – їх співають під гітару на фестивалях численні шанувальники та записують сотні каверів на Youtube. Творчість гурту – це суміш таких стилів як регі, реп, фанк, рок та ска. В їх композиціях відсутні фіксовані ритми, куплети пісень розміщуються в різній тональності.

Хлопці проіснували з 2000 по 2007 та за цей час зробили справжній прорив в українській музиці, стали кумирами для мільйонів. А в 2017 році, після десяти років перерви музиканти знову зібралися разом, щоб тішити вас свіжими треками, та оригінальною глибикозмістовною лірикою. Музиканти випустили три повноформатних студійних платівки та записав багато пісень, які не вийшли офіційно.Ці двоє талановитих хлопців створили разом потужну енергетику, яка здатна «лікувати», дарувати позитив та гарний настрій багатьом людям. Саме через свою простоту, душевність, невимушеність та надзичайний позитив, характерний для регі, група і стала такою популярною, а їх пісні такими актуальними, оскільки кожен в їх творчості обов'язково знаходить щось дуже рідне та актуальне для себе, таке, що «чіпляє за живе».

5 причин піти на концерт «5 NIZZA» у Києві:

  1. Андрій Запорожець, він же «SanSay» та Сергій Бабкін знову зберуться разом, щоб зробити для вас душевний творчий вечір та заспівати таких відомих та щирих пісень;
  2. Після реюніону музиканти записали свою третю платівку «Ку!», яка стала продовженням їх спільного творчого шляху, та водночас спогадом про «бойову славу»;
  3. Ти почуєш улюблені «Я солдат», «Самолет», «Далеко», «Я не той», «Весна», «Стрела», та багато інших композицій.
  4. Бери своїх друзів, хороший настрій та сміливо «залітай» на корнцерт, щоб провести особливий незабутній вечір;
  5. Не пропусти таку унікальну подію. Ти маєш бути там!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт «5 NIZZA» 9 березня 2020 року у Києві - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо