9 ночей, Київ - квитки на виставу 17 вересня 2020 року
УКР

9 ночей

17 вересня 2020 | 19:00

Про подію

Вистава «9 ночей» у Києві!

Запрошуємо тебе на перегляд фантастичної театральної постановки, показ якої відбудеться 17-го вересня 2020-го року у Малому залі Палацу «Україна», що у Києві.

«9 ночей» - за жанром містична комедія режисерки Анастасії Гезь за п'єсою Матея Вішнека «Історія ведмедів панда, розказана саксофоністом, у якого є подружка у Франкфурті». Матей Вішнек - румуно-французький письменник, поет і найвизначніший, на думку критиків, драматург після Ежена Іонеско, автор двадцяти п'єс, поставлених більш ніж в 30 країнах світу.

Прокинувшись одного ранку, Він (саксофоніст, що сильно перебрав напередодні ввечері) нічого не пам'ятає з учорашнього, але раптово виявляє в своєму ліжку Її - таємничу Незнайомку. Намагаючись зрозуміти - хто Вона і як опинилася в його будинку, Він дуже швидко усвідомлює, що більше не зможе без неї жити. Вони проведуть 9 незвичайних ночей разом...

Заінтригували?

Це дивна, парадоксальна, романтична і містично-загадкова історія Кохання в 9-ти епізодах. Історія, що зачаровує і таїть в собі безліч сенсів.

У головних ролях: Вона - Алла Бінеева; Він - Олег Руденко.

Вистава українською мовою. Тривалість - 1 година без антракту.

3 причини піти на виставу «9 ночей» у Києві:

  • Це унікальна нагода насолодитись майстерною театральною роботою талановитої української режисерки та неймовірного акторського складу, які створили авторську інтерпретацію п’єси неперевершеного Матея Вішека.
  • «9 ночей» - це ніби музичний альбом з дев’ятьма піснями про кохання…Різними піснями: веселими і сумними, емоційними і стриманими, палкими і холодними. Ця історія кохання двох незнайомців не залишить тебе байдужою!
  • Не пропусти чудову нагоду провести час із друзями та близькими, з головою поринувши у фантастичне театральне мистецтво.

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на виставу «9 ночей» 17-го вересня 2020-го року у Києві - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо