УКР

ATLAS ACOUSTIC: BAHROMA. EPOLETS. BRUNETTES SHOOT BLONDES. ФІОЛЕТ

01 квітня 2018 | 19:00

Про подію

Не так давно група Epolets оголосила про те, що йде у творчу відпустку, Brunettes Shoot Blondes не вилазять із закордонних турне, а Bahroma і Фіолет взяли перерву після аншлагових грудневих сольників. Що могло зібрати їх разом? Тільки бажання гарненько повеселитися і з'ясувати, чиї фанати найкрутіші!

Ні, це не першоквітневий жарт! Найбільш харизматичні фронтмени української інді-сцени зберуться в культовому клубі столиці, щоб зіграти свої кращі пісні під гітару! Epolets, Brunettes Shoot Blondes, Bahroma та Фіолет зустрінуться, щоб підірвати ваші вуха своїми кращими треками!

Кожен колектив сколотив собі пристойну фан-базу і встиг полюбитися слухачам. Хтось запам'ятався нам, як учасник талант-шоу, хтось як автор вірусних треків, хтось співпрацею з сильними світу цього. Кожна команда має за плечима роки концертного досвіду, пару хітів в рукаві і натовп шанувальниць. Що ж буде, якщо зібрати їх усіх під одним дахом? Подібний експеримент схожий божевілля. Можливо, стіни Atlas не витримають такого, але як ми дізнаємося, не спробувавши?

 

Рекомендуємо