УКР

Про подію

Б.Г. Творча зустріч у Києві!

Запрошуємо тебе на творчу зустріч із живою легендою рок-сцени - Борисом Гребенщиковим, яка відбудеться 20-го лютого 2021-го року у Київському академічному театрі драми і комедії на лівому березі Дніпра.

На тебе чекає неймовірна зустріч з лідером легендарного гурту «Акваріум», символом пітерського андеграунду Борисом Гребєнщиковим. Творча зустріч з кумиром - справжній подарунок для фанатів Б.Г. Хтось тільки мріє, а ви можете поспілкуватися з легендою особисто. Хапайтеся за унікальну можливість обома руками!

Подія - надпопулярна. Квитки замовляй вже зараз.

«Творець епохи» - так говорить про Б.Г. BBC, і, мабуть, це - влучна характеристика для кумира мільйонів. Людина, який створив навколо себе новий світ, нову міфологію, залишається ідолом для декількох поколінь шукачів правди і істини.

Самобутня музика, глибокі тексти, абсолютна відвертість з публікою - за цим приходять на творчі зустрічі з артистом натовпу людей. А ще - за впізнаваним проникливим вокалом, ніби живий губною гармошкою ... Так і на цей раз будуть ваші улюблені записки із залу і до болю відверті відповіді.

Творчі зустрічі Б.Г. стосуються серця, а вік - неважливий. Почути культового діяча приходять студенти. А дорослі щиро жалкують, що не мали такий крутий можливості в свої юнацькі роки.

Приходь, щоб на повну вбирати духовність і філософію неймовірного Б.Г.!

3 причини піти на творчу зустріч із Б.Г. у Києві:

  • Б.Г. - це цілий всесвіт; творча одиниця, яка творить десятки років поспіль, аби змінити цей світ на краще; мотиватор; філософ та Людина з великої літери!
  • Це просто унікальна можливість поспілкуватись із мега талановитою постатю сучасності!
  • Не прогав нагоду надихнутись глибокою філософією Маестро!

Хочеш купити квиток?

Найшвидший спосіб купити квитки на товрчу зустріч із Б.Г. 20-го лютого 2021-го року у Києві - онлайн на нашому сайті. Оформлюй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо