УКР

CLOUDLESS

14 листопада 2019 | 20:00

Про подію

Київський гурт CLOUDLESS поєднує у собі indie, pop та electronic з ніжною україномовною лірикою. Гурт створений Антоном Панфіловим та Євгеном Тютюнником у 2017 році, тоді ж CLOUDLESS починає концертну діяльність як фулл-бенд.

Першим великим релізом гурту став міні-альбом «МіжСвітами», після чого гурт випустив ще ряд синглів, та декілька відеокліпів до треків з альбому.

Перший концерт CLOUDLESS відбувся у клубі SENTRUM, ще за часів його існування, у грудні 2017 року. З того часу музиканти дарують щирі емоції своїм слухачам на багатьох великих фестивалях України, музика колективу лунає у серіалах, кіно, на радіо та ТВ-шоу, а єдиний англомовний трек “Starlight” більше тижня тримається на 2-му місці ТОП українського Apple Music. Музиканти дякують за це серіалу “Школа”, адже саме там лунають майже всі треки з альбому “МіжСвітами”.

Надихнувшись реакцією глядачів “Школи” на свою творчість, CLOUDLESS випускають сингл “VDCHVT” та відеокліп до нього, у головній ролі якого - актриса серіалу “Школа” - Ірина Кудашова, образ якої найбільше передає настрій пісні. Трек одразу ж потрапляє до ТОПу українського Shazam.

В червні 2019 року світ побачив новий альбом із назвою “Маяк”, з яким гурт готується до перших сольних концертів по Україні та за її межами.

 

Рекомендуємо