УКР

Dakh Daughters. Концерт на террасе

20 серпня 2021 | 19:00

Про подію

Dakh Daughters з концертом на терасі у Києві!

Шановні кияни та гості міста, радо запрошуємо вас на одну із феєричних подій цього літа – сольний концерт гурту Dakh Daughters, який відбудеться 20-го серпня 2021-го року на затишній столичній терасі «Всі.Свої D12» на вулиці Десятинній, 12. Ми знаємо, як сильно ти скучив за живими перформансами своїх улюблених виконавців. Саме тому поспішаємо анонсувати серію літніх мистецьких подій на столичній терасі. Одна з них – вражаючий виступ епатажних та оригінальних Dakh Daughters, учасниці якого зливаються у багатошаровий колаж, що нагромаджує в собі різні музичні жанри і стилі, літературні цитати різних епох, шокуючі образи та ролі.

Ідея проекту Dakh Daughters виникла у засновника містичного національного театру “ДАХ” режисера Влада Троїцького. Склад формації дуже колоритний: актриса, музикантка, дирижерка, танцюристка, філологиня, фольклористка, дизайнерка… Кого тут тільки немає! І кожна з учасниць гармонійно доповнює цю своєрідну картину, вносячи свої штрихи. Концерт відбудеться в невеликому колі друзів, у атмосфері, більш наближеній до квартирника, ніж до концерту в типовому залі, а кількість квитків буде обмеженою, тому поспіши придбати свій квиток! Концерт проходитиме відповідно до вимог МОЗ України.

3 причини піти на сольник Dakh Daughters у Києві:

  • Це унікальна нагода стати свідком створення наживо музичного полотна, на фоні якого розгорнеться справжнє театралізоване дійство, обрамлене у літературні рами.
  • Тебе неодмінно захопить естетика кабаре з його запальними танцями вкупі із темними трагічними баладами.
  • Ми гарантуємо, що це саме той перформанс, який змінює світобачення та перевертає уявлення про традиційне мистецтво.

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт колективу Dakh Daughters 20-го серпня 2021-го року у Києві - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами “Нової пошти” та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо