УКР

Duo Sonoro: Людвіг ван Бетховен Сонати для фортепіано та скрипки. Вечір перший

06 лютого 2020 | 19:00

Про подію

Duo Sonoro з концертом у Києві!

Дорогі друзі, жителі та гості Києва! Запрошуємо вас до Культурного центру Дім «Майстер Клас», де, завдяки майстерному керівництву арт-директора Тетяни Калініченко, відбудеться 9-ий сезон проекту MK Classics – «Класика в Хлібні». Вже 6 лютого 2020 року на тебе чекає неймовірний концерт дуету Duo Sonoro з програмою «Людвіг ван Бетховен. Сонати для фортепіано та скрипки».

Duo Sonoro – це творчий тандем двох талановитих музикантів: Андрія Павлова (скрипка) та Валерії Шульги (фортепіано). Свій творчий шлях дует розпочав у 2007-ому році та за період своєї концертної діяльності здобув неабияке визнання та захоплення публіки. Duo Sonoro є лауреатом і володарем спеціальних призів численних міжнародних конкурсів, серед яких: Гран-прі Plovdiv International chamber music competition (Болгарія,2017), ІІІ премія Salieri-Zinetti International chamber music competition (Iталія, 2016), ІІІ премія Johannes Brahms International competition (Австрія, 2015), ІІІ премія Stasys Vainiunas International chamber music competition (Литва, 2014). Андрій та Валерія плідно гастролюють не лише в Україні, а й далеко за її межами, зокрема у Нідерландах, Німеччині, Італії, Польщі, Австрії та Великій Британії.

У цей вечір неперевершені музиканти гратимуть для тебе сонати Людвіга Ван Бетховена для фортепіано та скрипки No 1, No 4, No 5, No 8.

3 причини піти на концерт дуету Duo Sonoro у Києві:

  1. Нагода провести незабутній творчий вечір в атмосфері класики та неймовірного звучання фортепіано та скрипки. Приходь сам, бери друзів та рідних, аби доторкнутись до прекрасного!
  2. Почути наживо гру дуету Андрія та Валерії – справді унікальна можливість, якою не варто нехтувати. Вони не раз доводили, що їхні перформанси – це завжди якісно, майстерно, чітко та велично. До того ж, після виступу у тебе буде час познайомитись, поспілкуватись з музикантами за чашкою чаю.
  3. Твори Бетховена – це вічне! Яку б музику ти не слухав, тобі достеменно припаде до душі творчість цього генія. У цей вечір оживуть його найвідоміші композиції для скрипки та фортепіано і ти станеш свідком цього дійства!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт Duo Sonoro 6 лютого 2020 року у Києві - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти», та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо