УКР

Enleo Molodi та Ostrovskyi

14 лютого 2023 | 19:00

Про подію

14 ЛЮТОГО ДО ДНЯ ЗАКОХАНИХ в стінах найзагадковішого театру Києва «Мала Опера»  пройде незабутній вечір від музиканта та співака з Маріуполя ENLEO, який набув шаленої популярності в соціальних мережах та українському музичному просторі, а також інді гурту MOLODI та яскравого OSTROVSKYI!

Коли?
14 лютого 2023р. 19:00 (двері 18:00)
Де?
«Київська Мала Опера», вул.Дегтярівська 5, метро Лук’янівська

Нікіта Леонтьєв ENLEO набув великої популярності в соціальних мережах завдяки перекладам на українську мову світових хітів, серед яких TOM ODELL Another Love, в перекладі Інша Любов та пісня Hozier «Take Me To Church», в перекладі Веди мене в храм. Перекладаючи на солов’їну відомі пісні, артист прагне показати всьому світу милозвучність та красу рідної мови. “Я хочу, щоб в Українських чартах були українські артисти та їх пісні! Досить вже слухати музику агресора” - говорить ENLEO. Нікіта Леонтьєв створює і власні авторські пісні, серед опублікованих релізів світ вже побачив та почув дует з Машею Кондратенко «Любов Сильніша».

ЕКСЛЮЗИВНО на концерті прозвучать нові авторські пісні ENLEO, які ще не вийшли на стрімінгових платформах.

Гурт MOLODI – це нове й потужне віяння незалежної музики України, ентузіасти, які щиро горять спільною справою і творять нову українську музику. Вони – культурний голос Маріуполя

OSTROVSKYI  – виконавець, що поєднує в собі особливу естетику та сексуальність, яскравість, позитив та енергійність характеру. Творчість музиканта особлива тим, що містить у собі різні музичні стилі і напрями, створюючи унікальну для українського шоубізнесу експериментальну музику.

Цей вечір неможливо пропустити, тож запрошуємо поринути у творчі світи ENLEO, MOLODI та OSTROVSKYI вже на День Всіх Закоханих!

Увага! На заході є укриття - 2хв до метро Лук’янівська!

Рекомендуємо