УКР

EXTRIM METAL FEST

10 лютого 2017

Про подію

EXTREME METAL FEST
10.02.2017
18:00
Київ, клуб BINGO>THE MODERN AGE SLAVERY< 
Deathcore/Death Metal (Italy) 
https://www.facebook.com/tmasofficial/ 

The Modern Age Slavery - команда з міста Реджо Емілія, Італія, утворена в 2007 році. Початковий склад включав в себе Giovanni Bersell (вокал) і Mirco Bennati (бас-гітара). У листопаді цього ж року The Modern Age Slavery почали свою концертну діяльність. Спочатку це був студійний проект, однак, після того, як колектив набув широкої популярності, було прийнято рішення набрати повний склад. The Modern Age Slavery грають своєрідний Death Metal , що піддався впливу Deathcore. Для групи характерна висока технічність гри на ударній установці. 
Команда записала дебютний опус під назвою "Damned To Blindness" з Сальваторе Перроне в студії Pavement Entertainment, на трек "Damned to Blindness" був знятий кліп. Альбом був випущений на кошти музикантів. 27 листопада 2009 був підписаний контракт з Napalm Records. Незабаром після цього гурт покидає гітарист Simone Bertozzi, в якості другого гітариста приєднався Giorgio Bordes, завдяки чому з'явилася можливість з'їздити в турне. У грудні того ж року Luca Coccon і Mirco Bennati залишили групу через особисті обставини. 
Після закінчення туру був набраний новий склад, яким був записаний другий альбом під назвою "Requiem For Us All". Продюсером знову виступив Сальваторе Перроне. Первісна дата релізу була призначена на 17 серпня 2013 року, але альбом фактично вийшов 19 березня цього ж року.

>SINPHOBIA< 
Death/Thrash/Groove Metal (Italy) 
https://www.facebook.com/sinphobia/ 

Слово "Sinphobia" поєднує в собі два слова "Фобія" і "Гріх", останній включає подвійне значення, "без" ("синус" на латині) і "с" (інформація, яка надходить з грецького). За весь час свого існування з 2007 року група випустила демо в 2011, альбом Sinphobia в 2014 і Awaken в 2016 на Bakerteam Records. Також в 2016, перемігши в конкурсі Italian Metal Battle, група виступила на всесвітньо відомому фестивалі Wacken Open Air.

>SUNSTROKE< 
Groove Metal (Ukraine) 
https://vk.com/sunstrokeua 
https://www.facebook.com/sunstrokeua 

>ZORG INCORPORATED< 
Groove Metal / Death Metal (Ukraine) 
https://vk.com/zorgincorporated 
https://www.facebook.com/Zorgincorporated 

>SCHIZOGEN< 
Brutal Death Metal (Ukraine) 
https://vk.com/schizogen 
http://www.facebook.com/schizogen.ua 

>SERPENTERNITY< 
Technical Death Metal (Ukraine) 
https://vk.com/serpenternity 
https://www.facebook.com/serpenternity 

https://vk.com/emf2017
https://www.facebook.com/events/578894222310466/

Рекомендуємо