Fontaliza Київ - квитки на концерт 13.04.2017
УКР

Fontaliza

13 квітня 2017 | 20:00

Про подію

Fontaliza представлять в Києві новий альбом 
13 квітня гурт Fontaliza проведе концерт-презентацію третього студійного альбому BornInCoalDust. Виступатимуть музиканти в столичному клубі Atlas.
Місце: клуб Atlas, вул. СічовихСтрільців 37/41
Дата: 13 квітня 2017 року
Акредитація, інтерв'ю: Таня Мельниченко tetjanka311@gmail.com
Квитки: 
Зустріч в Facebook:
Зустріч в VK:
Fontaliza – яскравий приклад альт-рокового тріо, чия музика знаходиться на перетині класичного року, гранжу, альтернативи, панку та рок-н-роллу. Гурт був створений в 2010 році, в місті  Горлівка. На рахункутріо два повноформатні альбоми- Fontaliza (2012) та UnderTheFloor (2014). Проте справжню популярність музикантам принесли живі виступи, наповнені драйвом, самовіддачею та потужною енергетикою. Окрім численних турів, гурт виступав на сцені НСК «Олімпійський» разом з Океан Ельзи в 2014 році і є постійним учасником головних українських фестивалів.
28 лютого Fontaliza представили відео на перший синглOnMyOwn з нового альбому BornInCoalDust. Реліз самого альбому заплановано на кінець березня. Почути його наживо можна буде вже 13 квітня в клубі Atlas. Окрім нового матеріалу, музиканти зіграють і кращі пісні з минулих релізів.
Беручи до уваги великий досвід музикантів у виступах на різноманітних сценах, можна бути впевненими – перший в цьому році сольний концерт Fontaliza не залишить байдужим нікого.
Fontaliza вмережі:
https://vk.com/fontaliza
https://www.facebook.com/Fontaliza
https://www.youtube.com/user/Fontaliza
https://soundcloud.com/fontaliza
https://twitter.com/Fontaliza

 

Рекомендуємо