Дизель Шоу, Київ - квитки на концерт 4 вересня 2020 року
УКР

Грандіозні концерти «Дизель Шоу. Ми тільки завелися!»

04 вересня 2020 | 19:00

Про подію

«Дизель Шоу. Ми тільки завелися!» у Києві!

Жителі та гості столиці! Запрошуємо вас на ювілейну подію – шоу-програму улюбленого Дизель Шоу, що відбудеться 4 вересня 2020 року у Палаці «Україна». Не пропусти таку важливу подію, приходь та подаруй собі трошки радості!

Дизель Шоу – улюблена гумористична програма мільйонів українців, адже тут немає ніяких політичних жартів, а тільки щирий добрий побутовий гумор про сім’ю, побутові проблеми та різні життєві кумедні історії.

В учасників шоу є мета не просто порадувати та здивувати, а захопити по-справжньому. Для цього у них є все – талант та чудові і щирі жарти. Керівник «Дизель Студіо» Єгор Крутоголов розповідає, що у квітні проект буде святкувати свою п’яту річницю , і щоб якнайкраще відсвяткувати цей ювілей, учасники обрали «сценічний» формат святкування!

На честь такої важливої дати учасники Дизель Шоу підготували чудовий концерт та хочуть поділитися своєю радістю і позитивом саме з тобою. Гумористи мають намір влаштувати цілих п’ять концертів у столичному Палаці «Україна», кожен з яких буде відрізнятися від інших та буде мати власну унікальну програму. Метою колективу є зібрати 20 тисяч глядачыв за п’ять днів та встановити рекорд. Ці талановиті люди вже готують п’ять зовсім різних та унікальних гумористичних програм. Вони дивуватимуть тебе вишуканими костюмами, кумедними образами, музичними і танцювальними номерами, і головне – хорошими жартами!

 «Ми тільки завелися!» - саме таку вибухову назву носить спеціальна святкова програма Дизель Шоу. Які сюрпризи приготували віртуозні гумористи?

5 причин відвідати ювілейний концерт Дизель Шоу у Києві:

  1. У тебе є чудова можливість зазирнути у веселий та позитивний світ жартів Дизель Шоу з великою кількість гумористичних номерів та чудовими жартами! Посмійчя від душі!
  2. Зроби цей весняний вечір неперевершеним та по-справжньому радісним – приходь на програму Дизель Шоу. Для тебе виступатимуть професіонали своєї справи, та доведуть тебе до сліз від сміху!
  3. Це просто унікальна нагода взяти своїх друзів чи родичів, нестандартно провести вечір та посміятися від душі. Отож вирішуй, поки ще є шанс!
  4. Свої виступи артисти відточили до найменших деталей та готові заваювати твою увагу та прихильність! Якщо не віриш, то прийди і сам переконайся! Ти будеш у захваті!
  5. Кажуть, що сміх подовжує життя! Програма «Ми тільки завелися!» до п’ятого ювілею Дизель Шоу гарантовано подовжить життя щонайменше років на п’ять!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт Дизель Шоу «Ми тільки завелися!» 4 вересня 2020 року у Києві - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами “Нової пошти” та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо