Христина Соловій Київ - квитки на концерт 08.12.2018
УКР

Христина Соловій

08 грудня 2018 | 20:00

Про подію

У зв'язку з великим ажіотажем, бронь на квитки триває одну добу.

Чуттєва музична зустріч із Христиною Соловій у Києві

У шаленому темпоритмі столиці так хочеться на мить спинитись і роздивитись довкола, відкинути сірість і буденність повсякдення і хоч би на годину-дві дослухатись до себе. Скучили за справжністю і чистотою емоцій, за гармонійним потужним і водночас ніжним звучанням таких добре знайомих «Хто як не ти», «Тримай» чи «Fortepiano»?

Тоді це музичне рандеву з Христиною Соловій стане для Вас незабутнім! Заздалегідь заплануйте зустріч! Адже вже стало відомо, що 8 грудня у МЦКМ «Жовтневий палац» співачка чекатиме Вас, приготувавши для цієї нагоди особливий музичний сюрприз.

Апогеєм Всеукраїнського туру Христини Соловій стане її проникливий концерт у столиці

Після річної перерви, яку співачка взяла для запису свого нового альбому, спрагла публіка з нетерпінням чекає на появу анонсованого ще 2016 року релізу акторських композицій Христини Соловій і виходу співачки на сцену з унікальною програмою, яку цієї осені виконавиця представить під час свого масштабного туру Україною.

13 найбільших міст радо зустрічатимуть цю харизматичну тендітну молоду вокалістку, але вже в дещо іншому амплуа. Христина Соловій постане перед своїми шанувальниками в оновленому образі та зовсім по-іншому розкриється у своїх авторських піснях.

На одній частоті з Тобою: відверті мелодійні зізнання Христини Соловій у її новому альбомі «Любий друг»

Від тембру її голосу та чуттєвості виконання власної авторської лірики публіка просто шаленіє, завмираючи на мить під час звучання її пісень, аби не пропустити жодної миті виступу улюбленої виконавиці, не лишити поза увагою жодного жесту співачки чи тих стишених слів, якими вона вводить слухача в інтимний простір свого світосприйняття.

Кожен виступ Христини – неповторний, насичений справжніми яскравими емоціями і висококласним музичним матеріалом. Її пісні зігрівають і мимоволі відчуваєш, як теплом свого проникливого вокалу, свого щирого погляду та відвертого мелодійного діалогу про головне вона огортає твою душу і спонукає прожити разом із нею все, про що співає.

Христина Соловій поділиться з киянами та гостями міста особистими музичними історіями під час свого сольного концерту в Києві

Особлива атмосфера цього зимового вечора зачарує Вас романтикою та пристрастю, подарує Вам можливість вповні насолодитись гармонією та чуттєвістю під час мелодійного звучання авторських пісень Христини Соловій.

У кожному її слові – справжність. А її голос йде від серця. Вона володіє неабияким даром – натхненно і щиро ділитись сокровенним, тим, що складає історію її особистого життя.

Тож уже зовсім скоро, під час презентації нового альбому Христина Соловій має намір познайомити Вас зі своїм «любим другом» – ліричним героєм її пісень, якому вона присвятила цей реліз.

«Любий друг - ліричний герой альбому. Його душа переходить в іншу людину у кожній пісні. А сам він - моя споріднена душа. Ми з ним зустрічаємось у житті, у книгах, у кіно. І, врешті-решт, він залишається в моїх піснях. Як спогад на згадку», - зізнається співачка.

Готові до музичного побачення і відвертих зворушливих зізнань Христини Соловій? Придбайте квитки у касах столиці чи замовте їх на нашому сайті просто зараз!

Не зволікайте! Адже кожен концерт Христини Соловій – аншлаговий, і охочих почути її вживу, відчути шалену енергетику співачки та її особливий шарм, ой як багато!

Обирайте зручні для себе місця, запрошуйте коханих і друзів і, купивши квитки завчасу, будьте готовими до незабутнього музичного рандеву з неперевершеною Христиною Соловій 8 грудня у Жовтневому палаці!

Зверніть увагу! Ми реалізовуємо квитки без сервісного збору, тож Ви можете придбати їх у наших касах чи замовити на сайті без жодних переплат.

Христина Соловій в соціальних мережах:

facebook.com/khrystyna.soloviy

youtube.com/khrystynasoloviy

instagram.com/soloviyka

soundcloud.com/khrystyna-soloviy

Організація концертів та співпраця - manager.solovij@gmail.com

Контакт для преси - media.soloviy@gmail.com

Організатор - © 2018 Susy Production

Рекомендуємо