УКР

Ice Nine Kills

27 травня 2020 | 20:00

Про подію

Ice Nine Kills у Києві!

Відомий американський рок-гурт «Ice Nine Kills» 27 травня 2020 року виступить в клубі «Bel Etage». Бостонські металкорщики завітають в Київ з презентацією свого останнього альбому «The Silver Scream» та зіграють свої кращі коммпозиції.

«Ice Nine Kills» грають якісний метал ще з 2002 року. Названий гурт на честь зброї масового знищення з роману Курга Воннегута «Колиска для кішки». Гурт починав зі ска-панку, але з часом перейшов до металкору та пост-хардкору. Зараз в творчому доробку Ice Nine Kills є три EP: «The Burning» , «2 Song Acoustic» и «The Predator» та 5 повноформатних студійних альбомів.

Ice Nine Kills завітають в Україну в рамках свого хорор-туру «The American Nightmare». Музиканти подарують тобі порцію відбірних жахів, щоб випробувати тебе на міцність. Отож, готуйся опинитися в нічному кошмарі, від якого в тебе будуть бігати мурашки по шкірі. Агресивний вокал та досить та «жорстокі» тексти не для слабких! Буде по справжньому страшно! Якщо ти відчуваєш, що зможеш протистояти армії «чорних демонів» та витримати цю потужну атаку пекельного пост-хардкору, то цей концерт саме для тебе!

4 причини піти на концерт «Ice Nine Kills» у Києві:

  1. Ці бостонські хлопці, які пов’язують себе зі зброєю масового знищення, готові «розірвати» будь-який зал;
  2. Композиції Ice Nine Kills – це «бойові патрони», які вражатимуть тебе агресивним скрімом та гроулом;
  3. Лірика Ice Nine Kills надзвичайно глибока та алегорична. Учасники гурту захоплюються американським мистецтвом хорору. В творчості гурту знайшли своє відображення такі шедеври жахів, як «П’ятниця 13», «Хелловін», «Воно», «Пила» та інші;
  4. Хочеш отримати порцію справжніх жахів та відчути містичну, «пекельну» атмосферу? Приходь на концерт!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт Ice Nine Kills 27 травня 2020 року у Києві - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо