Концерт Тетяни Піскарьової "ЛЮБЛЮ! На Біс!!!" Київ - квитки на концерт 10.09.2017
УКР

Концерт Тетяни Піскарьової "ЛЮБЛЮ! На Біс!!!"

10 вересня 2017 | 19:00

Про подію

НА БІС! Тетяна Піскарьова повторить свій грандіозний концерт «ЛЮБЛЮ» у супроводі оркестру Збройних сил України.

Сольний концерт «ЛЮБЛЮ! На Біс!!!» у супроводі кращих музикантів країни та естрадно-симфонічного оркестру Збройних сил України під керівництвом Дмитра Антонюка відбудеться 10 вересня о 19:00 у Великому залі Національної музичної академії України ім. П. Чайковського (вул. Академіка Городецького 1-3/11). У другу неділю вересня Тетяна Піскарьова знову подарує киянам та гостям столиці справжню музику кохання.

«На численні прохання шанувальників, особливо тих, які не змогли потрапити на концерт у квітні, я повторюю свій концерт «ЛЮБЛЮ» у супроводі оркестру. Для мене це велике свято - свято пісні, зустрічі з дорогим глядачем, обмін думками та почуттями, адже я знову віддаватиму вам всю себе, а натомість знову отримаю в сотні разів більше вас! Ваші аплодисменти, серця, які звучать у такт, ваші душі, що співають в унісон з моєю душею... Все це знову відбудеться, тому що я вийшла на новий професійний етап у своїй творчості і готова знову вас дивувати», - говорить співачка. 

У концерті «ЛЮБЛЮ! На Біс!!!» звучатимуть неймовірно ніжні та емоційні мелодії кохання. Кияни та гості міста вдруге зможуть насолодитися відомими та новими піснями Тетяни Піскарьової, а також хітами української естради в особливому аранжуванні у супроводі кращих музикантів країни та естрадно-симфонічного оркестру Збройних сил України.

 

Співачка запрошує шанувальників української пісні на прекрасний вечір зізнань у коханні - з гумором, щирістю та легким ставленням до життя, незважаючи ні на що, адже ми живемо лише один раз! Подаруйте своїй коханій людині свято музики кохання!!!

 

Квитки на концерт «ЛЮБЛЮ! На Біс!!!» можна придбати на сайті квиткового оператора kasa.in.ua, а також у його касах за адресами:

- ст.м. "Хрещатик" (підземний перехід до вул. Прорізна),

- ст.м. "Майдан Незалежності" (підземний перехід до Головпоштамту),

- вул. Марини Раскової, 2а (БЦ "Лівобережний"),

- ст.м. "Шулявська" (підземний перехід ч/з пр-т Перемоги до супермаркету "Сільпо", кіоск №3),

- ст.м. "Позняки" (тунельний перехід до парку «Позняки», кіоск №7),

- вул. Артема 37-41 (клуб Atlas),

- вул. Нижній Вал, ріг Костянтинівської (BELLETAGE),

- бул. Михайла Задніпровського, 44 (каса Around),

- м. Бровари, вул. Гагаріна, 16 (2 пов. супермаркету VARUS).

Рекомендуємо