Лесь Подерев’янський на терасі, Київ - квитки на 17 серпня 2020 року
УКР

Лесь Подерев'янский на терасі

17 серпня 2020 | 19:00

Про подію

Лесь Подерев’янський на терасі у Києві!

Запрошуємо тебе на колоритну та неповторну подію цього літа – літературний вечір Леся Подерев’янського, який відбудеться 17-го серпня 2020-го року на затишній столичній терасі «Всі.Свої D12» на вулиці Десятинній, 12.

Ми знаємо, як сильно ти скучив за живими перформансами своїх улюблених виконавців. Саме тому поспішаємо анонсувати серію літніх мистецьких подій на столичній терасі.

Одна з них – особливий творчий вечір геніального Леся Подерев’янського із спеціальною програмою, до якої увійшли твої улюблені епічні п’єси, знайомі кожному ще з дитинства, а також і абсолютно нові шедеври маестро.

Літературні читання відбудуться в невеликому колі друзів у затишній атмосфері, а кількість квитків буде обмеженою, тому поспіши придбати свій квиток!

Мистецький захід проходитиме відповідно до вимог МОЗ України.

3 причини піти на творчий вечір Леся Подерев’янського у Києві:

  • Це унікальна нагода почути вибрані твори у виконанні живої легенди української літератури, поспілкуватись із автором та надихнутись його творчістю.
  • Творчий вечір Леся Подерев’янського – це щоразу відверто, емоційно, щиро та влучно про головне!
  • Це чудова нагода провести фантастичний літній вечір на концертній терасі під відкритим небом у самому серці столиці. Приходь сам, бери друзів, близьких, кохану половинку та насолоджуйся сучасною українською літературою!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на творчу зустріч з Лесем Подерев’янським 17-го серпня 2020-го року у Києві - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо