Марко Топчій, Київ - квитки на концерт 16 квітня 2020 року
УКР

Про подію

Марко Топчій з концертом у Києві!

Дорогі кияни та гості столиці, запрошуємо вас до Культурного центру Дім «Майстер Клас», де, завдяки майстерному керівництву арт-директора Тетяни Калініченко, відбудеться 9-ий сезон проекту MK Classics – «Класика в Хлібні». Цієї весни, а саме 16 квітня 2020 року, на тебе чекає неймовірний концерт Марка Топчія, що відбудеться у Національному заповіднику «Софія Київська».

Марко Топчій – молодий та безумовно талановитий український гітарист, який має безліч творчих здобутків, серед яких, зокрема, є те, що хлопець став одним із наймолодших гітаристів, якого запросили дати сольний концерт у Колонній залі імені Лисенка Національної філармонії України. Визнання прийшло до музиканта не лише на Батьківщині, а й далеко за її межами. Талантом Марка захоплюються слухачі із США, Японії, Мексики, Польщі, Франції та багатьох інших країн по всьому світу. Марко здобув перемогу у Міжнародному гітарному конкурсі Джаонн Фалетти, мав змогу виступити у славнозвісному Карнегі-холі та неодноразово посідав перше місце у десятках міжнародних конкурсах ( Міжнародний гітарний конкурс Ville d’Antony, Франція; 3-й Міжнародний гітарний конкурс ім. Ф. Каруллі в Римі; 5-й Міжнародний конкурс Claxica в Кастель Д’Айано, Италія; Міжнародний гітарний конкурс в Тайвані та інші).

У цей вечір для тебе лунатимуть неймовірні композиції у майстерному виконанні молодого музиканта. До вражаючої концертної програми музиканту увійдуть наступні твори: Джон Доуленд «Хроматична Фантазія P. 71», Вісенте Асенсіо «Танго», Арно Дюмо «Етюд-присвячення Равелю», Клод Дебюссі «Дівчина з волоссям колору льону», Уильям Уолтон «П'ять багателей», Регіно Сайнс де ла Маса «Ронденья», Моріс Равель «Сонатіна (1ч.)», Лео Брауер Ла Гран «Сарабанда», Хоакін Родріго «Токата», Йоганн Себастьян Бах «Хоральна прелюдія BWV 185».

5 причин піти на творчий вечір Марка Топчія у Києві:

  1. Це ексклюзивна нагода доторкнутись до прекрасного світу музики та хоч на декілька годин поринути у глибини її звучання.
  2. У цей вечір струни гітари торкнуться струн твоєї душі. Віртуозно, оригінально та зі всією відданістю гратиме для тебе майстер гри на гітарі.
  3. Концертна програма включає у себе настільки різні, але однаково прекрасні музичні твори, так що кожен точно віднайде для себе потрібну мелодію, яка вразить та подарує незабутні відчуття.
  4. Після концерту у всіх присутніх буде прекрасна можливість почаювати та поспілкуватись із самим маестро.
  5. Це гарна можливість провести час самому чи у компанії друзів та рідних, аби відволіктись від сірої буденності та отримати море неповторних емоцій від почутого та побаченого!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт Марко Топчія 16 квітня 2020 року у Києві - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами “Нової пошти” та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо