УКР

Matrang

23 червня 2018 | 20:00

Про подію

Ви потрапили на сторінку із подією, що вже пройшла. Щоб придбати квиток на актуальну подію - натисніть помаранчеву кнопку.

Купити квитки на концерт Matrang у Києві 25 жовтня 2019 року

Перший концерт Matrang в Києві – нон-стоп шаленство хауз-репу

Молодий зірковий репер з Осетії Алан Хадзарагов, відомий під сценічним псевдо як Matrang, вперше виступить у модному столичному концерт-холі Stereo Plaza з великим сольним концертом. 23 червня він зустрінеться з українськими шанувальниками андеграундової музики і подарує незабутній вечір драйвової танцювальної музики та якісного саунду. Жодних фонграм! Лише потужний живий звук, справжні емоції та неймовірна енергетика і харизматичність виконання найкращих композицій Матранга.

Натхненний місячним сяйвом

Відчуваючи містичний зв’язок із Mісяцем ще з 15-річного віку, Алан не з змозі відійти від цього символічного образу й до сьогодні. Саме цей символ глибоко проник у його життєтворчість і знайшов вираження у його музичних композиціях, стилі виконання і навіть у виборі сценічного псевдо. До речі, обираючи псевдо, Алан зупинився на цьому варіанті, мабуть, зовсім невипадково, адже в перекладі з в’єтнамської Matrang – це Mісяць.

Тож енергія Місяця стала для Matrang не просто модною іміджевою фішкою, а радше важливою матерією, на якій базується не лише його музика й уся творчість.

"У мене є одна особливість - дуже прості тексти. Якщо ви прочитаєте пісню саме як текст, ви подумаєте: "Ну що це?". Взагалі банальщина. А якщо ти це слухаєш з музикою, то люди кажуть, в цьому є щось".

Пісні Матранга дуже характерні, вони мають особливе практично невагоме звучання, що переносить слухача у світ, який існує десь між сном і яв’ю.

Стильність, легка прохолода, непрозорі туманні натяки, завуальованість у поєднанні з крутими бітами і простими текстами, щирістю й глибиною змісту, неповторністю манери виконання і голосом, який нереально сплутати чи забути, – саме таким сприймають Матранга прихильники його таланту.

Хочете поринути в романтику deep-house музики? Відвідайте перший сольний концерт Матранга в Києві!

Здобувши зіркову популярність за порівняно невеликий проміжок часу, сьогодні Матранг збирає масштабні концертні майданчики і гастролює зі сольниками країнами СНД, виступаючи під найпопулярнішим лейблом Газгольдер, записує альбоми й тішить публіку новими хітами.

Такий стрімкий шлях до слави часто ламає людей, однак Алан цілком адекватно сприймає свою шалену популярність і вбачає свою місію в тому, щоби творити для людей і щиро ділитися зі своїми шанувальниками тим, до чого має талант і бажання.

“Коли ти усвідомлюєш, що талант дається згори, то не залишається сумнівів, що коли пишеш або кажеш, то все це йде звідти. Як тільки ти починаєш це заперечувати, то тобі кажуть звідти: "Синку, ти не настільки крутий". І кидають”, - ділиться зірковий осетинський репер, підкреслюючи, що коли він виходить на сцену, то відчуває таку неймовірну силу, що, здавалось би, все зміг би в цьому житті.

 

“Приємніше від цього, я навряд чи ще щось відчував. Коли люди співають твої пісні - це пробирає до мурашок, ти відчуваєш все. Це - як любов”, - говорить Матранг.

Не пропустіть найкращий танцювальний вечір цього літа - атмосферний концерт Matrang 23 червня у Києві! Квитки вже в продажу!

Покваптесь придбайте квитки за вигідними цінами! Адже ми реалізовуємо квитки без сервісного збору, тож Ви можете купити їх у касах міста чи замовити на сайті без жодних переплат.

Рекомендуємо