Мелодія перемоги
06 жовтня 2017

Про подію

Мелодія перемоги

6 жовтня в Палаці Україна відбудеться незабутній концерт «Мелодія перемоги» за участі зірок української та зарубіжної естради.

 На сцену вийдуть відомі гурти й виконавці: Злата Огнєвіч, Гайдамаки, Скрябін, Друга ріка, Анастасія Приходько та інші відомі артисти. Подія стане більш яскравою завдяки участі Академічного ансамблю пісні й танцю Національної гвардії України під керівництвом Івана Мельника. В живому виконанні пролунають пісні, що єднають мільйони сердець і нікого не залишають байдужим.

 Пісня завжди багато важила для українців. Вона супроводжує перші дні життя дитини, йде пліч-о-пліч з усіма важливими подіями в житті дорослої людини. 

З піснею ідуть у бій. На жаль, повертаються не всі. Це болить. Це страшно. Хто, як не ми з вами, розуміємо, як це: втрачати співвітчизників – сильних, мужніх, сміливих героїв. Але ж пісня ще й надає сил!

 Відомі музиканти закликають всіх об’єднатися та підтримати наших бійців, ставши повноправним учасником цього концерту. Так ми зможемо зробити свій символічний внесок в мирне майбутнє української землі.

 Приходьте на грандіозний концерт! Наближаймо перемогу спільно!

До зустрічі!

Рекомендуємо