УКР

Цикл концертів «Музика поезії». Вечір перший

11 лютого 2020 | 19:00

Про подію

Цикл концертів «Музика поезії» у Києві!

Шановні жителі та гості міста Київ, запрошуємо вас на фантастичну подію -  перший творчий вечір із циклу концертів «Музика поезії», який відбудеться вже зовсім скоро, а саме 11 лютого 2020 року, у Національній бібліотеці України імені Ярослава Мудрого.

«Музика поезії» - це цілий цикл концертів за сприяння Дому «Майстер Клас», перший з яких відбудеться 11-го лютого. У цей неповторний вечір для тебе звучатиме музика всесвітньо відомих геніїв-композиторів: Валентина Сильвестрова та Фелікса Мендельсон-Бартольді - у майстерному виконанні Інни Галатенко (сопрано) та Олега Безбородька (фортепіано).

Інна Галатенко – відома українська виконавиця камерної та авангардної вокальної музики. Володіє гнучким яскравим сопрано рідкісного тембру і найширшого діапазону. Завдяки такому таланту репертуар співачки доволі широкий, та основу його складають твори класично-романтичної епохи: від Глюка та Моцарта до Малера та Вольфа.

Олег Безбородько – київський композитор, віртуозний піаніст, доцент кафедри спеціального фортепіано Національної музичної академії, член Національної спілки композиторів України та Американської спілки композиторів, авторів і видавців (ASCAP), лауреат премії імені Левка Ревуцького (2008 р.) і композиторського конкурсу «Gradus ad Parnassum», кандидат мистецтвознавства. Такий опис говорить сам за себе. Для вас гратиме неповторний виконавець, рівних якому треба ще добряче пошукати.

До програми першого музичного вечора із циклу «Музика поезії» ввійдуть відомі твори Фелікса Мендельсона-Бартольді - «Auf Flügeln des Gesanges» (Heine), «Jagdlied» (Aus des Knaben Wunderhorn), «Der Blumenstrauss» (C. Klingemann), «Winterlied» (Aus dem Schwedischen), а також феєричні роботи Валентина Сильвестрова - «Утренняя песня» (сл. Валентина Сильвестрова); дві пісні (2015): «Все упованіє моє...» (Т.Шевченко), «Елегія» (П. Тичина); три елегії (2014, сл. В. Світзинського): «У завулку вузькому...», «Умруть і небо і земля...», «Ти, уст моїх слово...»; дві пісні (2012, Л. Кисельов): «Завтра буде світ такий як завше...», «Я ніхто для тебе...»; п’ять пісень (2009, О. Седакова, Д. Томас): «В неизвестной высоте небесной...», «Мы в тень уйдем...», «Кто любит слово...», «Не уходи смиренно...», «Да сохранит тебя Господь...».

3 причини піти на подію «Музика поезії» у Києві:

  1. Це унікальна нагода почути композиції світових легенд, класиків у власному, авторському виконанні справжніх майстрів своєї справи – Інни Галатенко та Олега Безбородька.
  2. Не змарнуй можливість надихнутись високим мистецтвом, поринути у безкрайній вир мелодій і звуків та доторкнутись до прекрасного.
  3. «Музика поезії» - це ідеальна подія, яку слід відвідати з друзями та близькими, аби разом розширити свої творчі горизонти, познайомитись із талановитими людьми сучасності та отримати заряд незабутніх вражень та море нового досвіду.

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на творчий вечір із циклу «Музика поезії» 11 лютого 2020 року у Києві - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

 

Рекомендуємо