Наталя Фаліон та Лісапетний батальйон, Київ - квитки на концерт 14 лютого 2021 року
УКР

Наталя Фаліон + Лісапетний батальйон

14 лютого 2021 | 18:00
350 – 1800

Про подію

Наталія Фаліон та "Лісапетний батальйон" у Києві!

Щиро запрошуємо тебе на феєеричну подію цієї зими -  грандіозний концерт справжнього народного колективу "Лісапетний батальйон", що відбудеться 14-го лютого 2021-го року у Жовтневому Палаці, що в Києві.

"Лісапетний батальйон" - це креативні та веселі жіночки, які здобули народну любов українців. Учасниці колективу всіляко підтримують українське суспільство веселим добрим соловом та щирими піснями з народними мотивами. Ще у 2013 році колектив "Лісапетний батальйон" довів на всю країну, що він найталановитіший та здобув блискавичну перемогу на шоу "Україна має талант". Фронтменка колективу Наталія Фаліон зробила просто феноменальну справу та змогла об'єднати в один колектив дванадцять надзвичайно духовних та творчих людей, які радують нас українською піснею. З часу створення склад колективу майже не мінявся. Творчість "Лісапетного батальйону" дуже тісно пов'язані з українським суспільством, тому і заслужили ці талановиті жінки народну славу та любов. В своєму репертуарі "Лісапетний батальйон" поєднює і народний гумор, і авторську пісню. А його колектив постійно оновлює. 
"Лісапет мчить далі і спинятися не планує!", - розповідають учасниці про свій творчий шлях.

3 причини піти на концерт "Лісапетного батальйону" у Києві: 

  • Концерт "Лісапетного батальйону" буде дуже крутим, креативним, і головне, бажаним подарунком для твоєї бабусі.
  • Хто, як не "Лісапетний батальйон" зробить твій останній зимовий вечір особливим.
  • Такі хіти, як "Лісапет", "Везу з поля буряки", "Їдемо на ярмарок", "Кум зараза", "Баба на баяні", "Сільський туризм", "Машина-звір і баба грім" точно не залишать вас байдужими.

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт ансамблю "Лісапетний батальйон" 14-го лютого 2021-го року  у Києві - онлайн на нашому сайті. Оформлюй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами “Нової пошти” та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо