УКР

Nick Cave and The Bad Seeds

19 серпня 2022 | 20:00

Про подію

Nick Cave and the Bad Seeds виступить в Україні

Концерт живих легенд відбудеться 19 серпня 2022 року в Палаці Спорту в Києві.  Круті рокери за майже 40 років випустили 17 студійних альбомів, отримали безліч золотих і платинових статусів і стали без перебільшення живими легендами музики. При цьому самі учасники групи взагалі не звертають уваги на видатні факти і продовжують створювати музику, спираючись тільки на власне світосприйняття. І вже влітку 2022 ви зможете почути зірок The Bad Seeds наживо!

Зібравшись в Австралії у 1983 році, Nick Cave and the Bad Seeds випустили 17 альбомів і здобули славу одного з найбільш оригінальних і впливових гуртів альтернативної рок-музики. Протягом своєї історії банда Ніка Кейва змінювала склад музикантів і звучання, тримаючись берегів готик-року, постпанку та блюз-року з виразним баритоном фронтмена. Значні досягнення групи - результат роботи музикантів і багато в чому - самого Ніка Кейва. Харизматичний фронтмен всіх часів не втомлюється дивувати і діяти магічно на публіку, проводячи автограф-сесії прямо на сцені, даруючи обійми незнайомцям і постійно виходячи до вируючого натовпу фанів. В результаті - суцільна закоханість публіки в творчість Кейва. Самобутня група поза трендами демонструє відверту незалежність і продовжує тримати мільйони фанів своєю творчістю.

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт Nick Cave and the Bad Seeds у Києві 19 серпня 2022 року - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською картою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами “Нової пошти” та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

 

 

 

 

 

Рекомендуємо