УКР

NOIZE MC

07 червня 2019 | 20:00

Про подію

Концерт Noize MC у Києві – 15 років разом!

Noize MC в минулому році відсвяткував зі своїми шанувальниками важливу подію – 15 років на сцені. Із двогодинною ювілейною програмою “Устрой дестрой” Іван Алєксєєв і його команда поїхали у великий тур, який зібрав цілі стадіони!

Віддані фани із різних міст і країн надзвичайно гаряче зустріли улюблений гурт, насолоджуючись драйововою концертною атмосферою під відкритим небом. Стрибай від захвату – прийшла твоя черга влаштувати дестрой під шалені біти та божевільний фристайл!

Готуйся до відриву: Noize MC, Київ, 7 червня.

Іван Алєксєєв зумів органічно поєднати у своїй творчості дві різні культури – реп і рок, створивши свій індивідуальний музичний почерк і по праву заслуживши справжню народну любов. Він людина безмежних творчих можливостей, новатор і нонконформіст, що володіє унікальним талантом фрістайлу.

Ваня є фронтменом і автором текстів гурту Noize MC, пісні якого по праву вважають голосом покоління нульових. Тексти пісень Нойза – це відображення актуальної та реальної дійсності, гостро і саркастично зачіпають політичні, економічні та інші злободенні теми. Noize MC  неодноразово виступав на підтримку України і висловлювався проти агресивної політики Росії.

На концерті Noize MC у Києві ти почуєш головні хіти за 15 років і найсвіжіші сингли. Ураганний драйв, прониклива акустика і, звичайно ж, бронебійний фристайл – це необхідно почути і побачити цього літа!

Квитки на концерт Noize MC 2019 у Києві можна замовити онлайн або з доставкою

Ти готовий “За закрытой дверью”, влаштувати божевільні “Танці”, зануритися з головою в “Мое Море”, почути “Песни Для Радио” і не тільки, щоб зрозуміти, що “Вселенная Бесконечна”? Концертна площадка затрясеться від музичного екстазу ошалілого натовпу!“Устрой дестрой” 7 червня у Stereo Plaza!

Солд-аут на концерта Нойза вже звична річ, тож радимо не відкладати покупку квитків і запланувати свій вечір завчасно. Придбати або забронювати квиток на концерт Noize MC 2019 Київ можна просто зараз, обравши зручний для себе спосіб оплати і доставки.

Kasa.in.ua – твій квиток у нас!

Рекомендуємо