Одного разу на Брайтоні, Київ - квитки на виставу 24 вересня 2020 року
УКР

Одного разу на Брайтоні

24 вересня 2020 | 19:00
250 – 500

Про подію

Вистава «Одного разу на Брайтоні» у Києві!

Запрошуємо тебе на перегляд фантастичної театральної постановки, показ якої відбудеться 24-го вересня 2020-го року у Малому залі Палацу «Україна», що у Києві.

На тебе чекає прем'єра сезону!

«Одного разу на Брайтоні» - це комедійна вистава режисера-постановника Миколи Волошина, заслуженого діяча мистецтв України, за п'єсою Віктора Шендеровича «Потерпілий Гольдінер»

У народі кажуть, що риба шукає, де глибше, а людина - де краще. Емігрант з Союзу приїхав до Америки за своїм щастям. За звичкою він переходив вулицю на червоне світло, і його машиною збиває молода американська леді - перелом ноги. Ви запитаєте, в чому цимус? А в тому, що американський суд засудив цю леді доглядати цього пана. Чоловік і Жінка, як два абсолютно не схожі світосприйняття, шукають дорогу до душі один одного. Гострі кути згладжуються самоіронією та жартами, а в кожному жарті є частка жарту...

Ну, а як же обійтися без колоритного одеського гумору, жіночих ревнощів і заздрощів?! Повний спектр життєвих колізій. На тебе чекають і сміх, і сльози, і питання: «В чому ж щастя?»

Ролі головних героїв виконують: Володимир Жевора – ГОЛЬДІНЕР, Нінель Амутних – ЄВГЕНІЯ та Олена Попова – ЄВГЕНІЯ.

Вистава йде російською мовою та триває 2 години з антрактом.

3 причини піти на виставу «Одного разу на Брайтоні» у Києві:

  • Це унікальна нагода побачити театральну прем’єру цього сезону першим! Оригінальне сценічне прочитання відомої п’єси «Потерпілий Гольдінер» режисером-постановником Миколою Волошиним зачепить кожного за живе, насмішить та розчулить.
  • «Одного разу на Брайтоні» - це комедійна історія про двох людей: різні національності, різні світи, погляди та бачення…І, раптом, доля зводить їх на одній із вулиць Америки…
  • Не пропусти пречудову нагоду провести затишний осінній вечір, повністю поринувши й фантастичний світ театрального мистецтва!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на виставу «Одного разу на Брайтоні» 24-го вересня 2020-го року у Києві - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо