УКР

Святослав Вакарчук. Оранжерея

15 вересня 2021 | 21:00

Про подію

Святослав Вакарчук зі своїм третім авторським проєктом “Оранжерея” на сцені Pepper's Club!

Святослав Вакарчук: «Ідея «Оранжереї» виникла в процесі творчої медитації під час карантину. Минулий рік пройшов в дивних станах: ти читаєш новини і здається, що вже світло в кінці тунелю, але потім нова хвиля - і знову все майже завмирає. Для музикантів, таких як Океан Ельзи, стадіонні концерти були однією з основ діяльності і ми мали план випустити новий альбом наприкінці 2020-го чи навесні цього року, анонсувати великий тур. Проте карантин та пандемія все змінили.

У певний момент, працюючи в студії над новим альбомом "Океану Ельзи", в мене виникла думка зробити камерну, якщо хочете затишну, нову музичну історію, окремий проект. Сьогодні час, коли люди хочуть заглиблюватися в себе, слухати свої переживання. Я, як людина творча, не став винятком. Коли ви слухаєте «Оранжерею», може скластися враження, що в ньому немає мегадрайву притаманного «Океану Ельзи» чи рок-н-ролу. Активного й справді немає, це було свідоме рішення, але внутрішній драйв - дуже потужний. Є пісні, які особисто у мене викликають шалені емоції. І робили ми їх не так, як завжди. Ми взагалі жодного дня не провели на репетиційній студії до запису. Все робилося одразу на студії звукозапису. Тобто приходили на студію і одразу писались по живому». 

В концертній версії Оранжереї на сцені: 

Святослав Вакарчук – автор музики і слів; фортепіано, мелотрон, вокал
Мілош Єліч – гітара, рояль, синтезатор
Денис Дудко – акустична гітара, бас-гітара
Денис Глінін – кахон, барабани, перкусія
Віталіна Мусієнко – вокал
Гриша Чайка - гітара
Денніс Аду - труба

Всеукраїнський концертний тур “Оранжереї” охопив 22 міста України та пройшов з кінця травня по середину липня цього року. 
Тільки на сцені Pepper's Club у вас буде нагода ще раз відчути і глибину океану, і драйв стадіону, і ніжність лірики, і драйв імпровізацій. Дивовижна музика, тонкий душевний вайб, все наживо і чесно.

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт «Оранжерея» Святослава Вакарчука 15 вересня 2021-го року у Києві - онлайн на нашому сайті. Оформлюй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

"Саме та" https://youtu.be/t_4x3dYMuFU
"Оранжерея" https://youtu.be/efcrP2cp4is

Рекомендуємо