Сергій Ковальов, Київ - квитки на концерт 20 лютого 2020 року
УКР

Piano recital: Сергій Ковальов

20 лютого 2020 | 19:00

Про подію

Сергій Ковальов з концертом у Києві!

Любий друже, запрошуємо тебе до Культурного центру Дім «Майстер Клас», де, завдяки майстерному керівництву арт-директора Тетяни Калініченко, відбудеться 9-ий сезон проекту MK Classics – «Класика в Хлібні». 20 лютого 2020 року на тебе чекає неймовірний виступ Сергія Ковальова з програмою «Piano Recital».

Сергій Ковальов – молодий піаніст родом із Полтавщини. Любов до музики йому передалась від мами, яка сама мала мрію стати піаністкою. Сергій Ковальов навчався у  музичній школі (фортепіано), згодом у Полтавському коледжі мистецтв ім. Лисенка, потім у Національній музичній академії в Києві. Ще змалку Сергій Ковальов брав участь у всеможливих конкурсах. «Я по своїй природі страшенний екстраверт! У мене ніколи не було страху сцени. Дуже люблю грати», - розповідає  музикант. В Органному залі Сергій вже грав такі програми: «Bright piano. ЛюдкевичФест», «Романтичне фортепіано», а також брав участь у концерті «Ukrainian Live» у Годовиці.

У цей музичний вечір ти почуєш: Людвіг ван Бетховен. «Героїчні варіації», Л.ван Бетховен. «Вибрані багателі ор.119», Р. Шуман. «Метелики», Ф.Шопен. «Два полонези ор.26», С.Людкевич. «Пісня до сходу сонця», М.Равель. «Сумні птахи» та «Альборада».

3 причини прийти на концерт Сергія Ковальова «Piano Recital» у Києві:

  1. Цей фантастичний творчий вечір подарує тобі суміш найвидатніших класичних творів для фортепіано, які зазвучать у оригінальному, авторському баченні талановитого українського піаніста Сергія Ковальова;
  2. Яка б музика тобі не подобалась, на виступі «Piano Recital» ти гарантовано отримаєш море позитивних вражень та справжню насолоду, адже класика – вічна! Тож неодмінно приходь сам та бери своїх друзів та рідних, аби разом доторкнутись до прекрасного;
  3. Ти не лише матимеш змогу наживо почути майстерну гру піаніста Сергія Ковальова, а й після його перформансу особисто познайомитись з музикантом та побесідувати з ним у затишній атмосфері за чашкою чаю.

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт Сергія Ковальова «Piano Recital» 20 лютого 2020 року у Києві - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

 

 

 

 

Рекомендуємо