УКР

Різдвяний музичний альбом Євгена Громова

14 січня 2020 | 19:00

Про подію

Різдвяний концерт Євгена Громова у Києві!

У рамках проекту «Різдвяні вечори в Хлібні» 14 січня 2020 року відбудеться затишний святковий концерт Євгена Громова. На тебе чекають чудові класичні композиції та майстерна гра на фортепіано!

Євген Громов – відомий український піаніст, лауреат багатьох музичних премій («Старт», ім. Л. Ревуцького), учасник всеукраїнських фестивалів та просвітитель. Талант Євгена оцінений не лише на Батьківщині, а й далеко за її межами: Польща, Швейцарія, Франція та інші країни завжди гостинно приймають Євгена з його неймовірними шоу-програмами.

Цього разу Дім «Майстер Клас» представляє святкову програму піаніста під назвою «Різдвяний музичний альбом Євгена Громова». Протягом творчого вечора для тебе лунатимуть відомі твори Роберта Шумана, Петра Чайковсього, Фелікса Мендельсона та Ференца Ліста.

3 причини прийти на концерт «Різдвяний музичний альбом Євгена Громова» у Києві:

  1. Нагода поринути у безмежний світ класики, доторкнутись до прекрасного та повністю поринути у глибину звучання фортепіано у руках справжнього професіонала своєї справи.
  2. Ти матимеш можливість не лише почути прекрасні твори відомих у всьому світі композиторів, а й особисто поспілкуватись із музикантом після виступу, почаювати у дружній компанії творчих особистостей та отримати море позитивних вражень і натхнення.
  3. Квиток на новорічну презентацію альбому Євгена Громова може стати оригінальним подарунком до різдвяних свят. Обов’язково бери друзів та рідних! Адже отримані під час концерту класичної музики емоції гарантовано надовго залишаться у спогадах!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт «Різдвяний музичний альбом Євгена Громова» 14 січня 2020 року у Києві - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами “Нової пошти” та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо