УКР

Різдвяне дійство "Нова коляда"

10 січня 2020 | 19:00

Про подію

Різдвяне дійство «Нова Коляда» у Києві!

«Різдвяні вечори у Хлібні» завжди створюють неймовірні творчі події. Одна з яких «Нова Коляда» відбудеться вже 10 січня 2020 року у Національному заповіднику «Софія Київська». Організатор проекту Дім «Майстер Клас» щиро запрошує тебе розділити святкову атмосферу та насолодитись різдвяним дійством «Нова Коляда».

«Нова Коляда» - це унікальна пісенна вистава, яка вкотре продемонструє, що все нове – це добре забуте старе. Цього вечора для тебе звучатимуть найдавніші коляди, щедрівки, різдвяні псальми, давні духовні наспіви з різних регіонів України ІІ-ХІІ століть. Таке дійство ти не можеш пропустити!

Творцями різдвяного дійства «Нова Коляда» є: вокалісти (Соломія Кирилова, Марія Кміть, Оля Преображенська, Шакіма Гарунц, Наталія Половинка), автор ідеї та режисер Наталія Половинка, художник по світлу Богдан Дворник, костюмер Катерина Кароль та художник Сергій Савченко.

Головною рушійною силою цього проекту є Наталія Половинка - співачка, актриса, педагог, художній керівник Театрального центру «Слово і голос». Наталія – представник традиційного співу у всіх його жанрах: давні духовні наспіви України, традиційна українська пісня, канти, псальми, український класичний романс; виконавиця сучасної академічної музики та сучасної імпровізаційної музики.

5 причин прийти на різдвяне дійство «Нова Коляда» у Києві:

  1. Це гарна нагода провести культурний театральний вечір у колі друзів, зануритись в атмосферу духовних традицій українського народу, поринути у минуле та почути голос своїх пращурів.
  2. Бери свою малечу на концерт! «Нова Коляда» - це захоплююче театральне дійство, яке вразить вашу дитину, ознайомить її з давніми святковими традиціями, чудовими колядками, щедрівками та композиціями інших жанрів.
  3. Автентичні співи учасників перформансу лунатимуть в поєднанні з відеопроекцією на великому екрані. Мистецьке дійство дасть змогу відчути атмосферу  прадавнього традиційного Різдва Господнього.
  4. «Нова Коляда» покаже тобі, якою невичерпною, унікальною та самобутньою є українська спадщина. Вокалісти співатимуть наживо, з душею та без підробних емоцій спеціально для тебе.
  5. Гарантуємо: ти отримаєш море задоволення, святковий настрій та гарний духовний заряд на весь наступний рік! До того ж, квиток на різдвяне дійство «Нова Коляда» може стати оригінальним подарунком до різдвяних свят. Адже отримані емоції від цього творчого вечора надовго залишаться у спогадах!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на різдвяне дійство «Нова Коляда» 10 січня 2020 року у Києві - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами “Нової пошти” та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо