УКР

Сергій Бабкін. Квартирник.

06 серпня 2020 | 19:00

Про подію

Сергій Бабкін із концертом на терасі у Києві!

Шановні кияни та гості міста, радо запрошуємо вас на одну з найочікуваніших подій цього літа – квартирник Сергія Бабкіна, який відбудеться 6-го серпня 2020-го року на затишному музичному майданчику «Всі.Свої D12».

Ми знаємо, як сильно ти скучив за живими перформансами своїх улюблених виконавців. Саме тому поспішаємо анонсувати серію літніх концертів на терасі. Вже у серпні столицю сколихне гучний та водночас затишний квартирник одного із найпопулярніших музикантів української сцени – Сергія Бабкіна. Квартирники відрізняються від звичайних концертів тим, що головна роль відводиться спонтанності. Навіть сам Сергій не знає, яку пісню він заспіває наступною. Ту, яку побажають слухачі, чи ту, що бажає душа. Квартирник - це не просто концерт, а дуже тісний контакт, де можливо не тільки поспівати улюблені пісні, а й поспілкуватися з артистом. Нібито ви не в концертному залі, а в затишній кухні з запашним чаєм спілкуєтеся під гітару. Якщо ти мрієш потрапити в атмосферу душевності та свята, хочеш як слід кайфанути від хітів маестро Сергія Бабкіна та з головою поринути у магію музичної імпровізації, приходь на терасу «Всі.Свої» і відкрий концертне літо з нами.

3 причини піти на квартирник Сергія Бабкіна у Києві:

  • Бабкін завжди різний: то галасливий і енергійний, то спокійний і меланхолійний. Але яким би не був, він завжди п'янить і зачіпає за живе.

  • Ти матимеш можливість як слід відірватись разом з друзями або рідними, отримати море нових вражень та надихнутись такими різними, але завжди майстерними композиціями у виконанні музиканта.

  • Приходь та відкрий своє серце дивовижним музичним баладам, якими з тобою залюбки та без підробних емоцій поділиться артист!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт Сергія Бабкіна 6-го серпня 2020-го року у Києві - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;

  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами “Нової пошти” та сплачуй вартість квитка при отриманні;

  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо