УКР

Сергій Бабкін. Квартирник.

18 травня 2021 | 20:00

Про подію

Сергій Бабкін із квартирником у Києві!

Шановні кияни та гості міста, радо запрошуємо вас на одну з найочікуваніших подій цього квітня – квартирник Сергія Бабкіна, який відбудеться 18-го травня 2021-го року у Жовтневому Палаці.

Сергій Бабкін зіграє квартирник, і виконає свої душевні композиції.

Квартирники відрізняються від звичайних концертів, де головна роль відводиться спонтанності. Навіть сам Сергій не знає, яку пісню він заспіває наступну. Ту, яку побажають слухачі або ту, що бажає душа. Квартирник - це не просто концерт, а дуже тісний контакт, де можливо не тільки поспівати улюблені пісні, а й поспілкуватися з артистом. Нібито ви не в концертному залі, а в затишній кухні з запашним чаєм спілкуєтеся під гітару.

Якщо на великих концертах тобі не вистачає почуття об'єднання, то квартирник - саме для тебе!

Концерт буде проходити відповідно до вимог МОЗ України

3 причини піти на квартирник Сергія Бабкіна у Києві:

  • Бабкін завжди різний: то галасливий і енергійний, то спокійний і меланхолійний. Але яким би не був, він завжди п'янить і зачіпає за живе.
  • Ти матимеш можливість як слід відірватись разом з друзями або рідними, отримати море нових вражень та надихнутись такими різними, але завжди майстерними композиціями у виконанні музиканта.
  • Приходь та відкрий своє серце дивовижним музичним баладам, якими з тобою залюбки та без підробних емоцій поділиться артист!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт Сергія Бабкіна 18-го травня 2021-го року у Києві - онлайн на нашому сайті. Оформлюй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами “Нової пошти” та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо