Сухішвілі, Київ - квитки на концерт 8 березня 2020 року о 15:00
УКР

Національний балет Грузії "Сухішвілі"

08 березня 2020 | 15:00

Про подію

Національний балет Грузії «Сухішвілі» у Києві!

Жителі та гості столиці! Національний балет Грузії «Сухішвілі» 8 березня 2020 року о 15:00 з феєричною програмою виступить у Палаці «Україна». Будь готовий побачити диво! 

Національний балет Грузії «Сухішвілі» - велика творча «танцювальна» сім’я, яка вже більше 70 років приймає до себе найталановитіших танцюристів та налічує понад 500 учасників, що активно гастролюють та відвідали з вражаючими концертами понад 90 країн світу, де їх тепло зустрічають та захоплено дивляться їх неймовірні виступи. Заснував національний балет грузинський балетмейстер, танцюрист та хореограф Іліко Сухішвілі разом з дружиною балериною Ніно Рамішвілі у 1945 році. Спочатку колектив налічував тільки 35 учасників, та з роками їх кількість поступово зростала. Починав балет з невеликих концертів у рідній Грузії та Росії, а зараз «Сухішвілі» має заслужене світове ім’я та є бажаним у всіх країнах світу.

Попри свою масштабність, ансамбль досі дотримується первинних традицій, закладених ще засновником. В колективі збережена самобутність, автентичність та оригінальний колорит. Ця творча сім’я має і власний оркестр, який виконує музику для танцюристів на концертах.

Програми у «Сухішвілі» багаті на різні творчі елементи та складні прийоми. Прийшовши на їх виступ, перед твоїми очима будуть відбуватися просто неймовірні речі. Танці, які так майстерно демонструють танцюристи, вражатимуть тебе складними прийомами, часто навіть, небезпечними для життя. Над сценою літатимуть шаблі та кинджали…та це ще далеко не все! Жінки, неначе лебеді на озері, плавають по сцені та дивують своїми яскравими та блискучими сукнями.

5 причин піти на виступ національного балету Грузії  «Сухішвілі» у Києві:

  1. Чудова можливість приємно привести час у компанії друзів та близьких людей, та побачити щось справді незвичне й заворожуюче;
  2. Майстерність виконання, витончені рухи, пластика, костюми, які заворожують кольорами…трошки містики. Ти точно маєш це побачити!
  3. Ти будеш в захваті не лише від танцювальної програми, але й від етнічної грузинської музики у виконанні оркестру балету «Сухішвілі», адже ці творчі люди є професіоналами своєї справи і без сумніву, знають, що тобі потрібно, і як звоювати твою симпатію та здивувати не на жарт! Отож, ти не можеш пропустити таке шоу, адже не щодня випадає така унікальна нагода, побачити справжнє чудо!
  4. Вони об’їхали з концертами ледь не цілий світ, є бажаними та очікуваними гостями у найбільших містах світу, а сьогодні «завалять шоу» саме для тебе!
  5. Ти відчуєш атмосферу та колорит сонячної Грузії з її самобутністю, старовинними традиціями та гостинністю!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на виступ Національного балету Грузії «Сухішвілі» 8 березня 2020 року в Києві - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо