УКР

Вечір гумору-2020

01 квітня 2021 | 19:00

Про подію

«Вечір Гумору» у Києві!

Щиро запрошуємо тебе на феєричну подію цієї весни – гумористичний концерт під назвою «Вечір Гуморі», який відбудеться 1-го квітня 2021-го року у Жовтневому Палаці у Києві.

Уже зовсім скоро відбудеться «Вечір гумору» в Києві для всіх шанувальників гарного настрою і жартів. Також на тебе чекають численні музичні номери і неймовірні емоції протягом двох годин. А як ще можна відсвяткувати Міжнародний день сміху, якщо не на вечорі гумору? Отже, навколо розливається весна, на обличчях сяють посмішки, а в серці панує радість - інакше бути просто не може!

У концерті «Вечір Гумору» беруть участь такі групи: «Лісапетній батальйон» і «Козацькі джерела»; гумористи: Анатолій Паламаренко, Анатолій Демчук; ведучий Григорій Драпак та гості свята: Володимир Стретович, Астрая, Олександр Кварта, Володимир Пушкар, Олексій Савчук, Михайло Герасимчук, Ваня Пророчук та шоу-дует «Віва».

3 причини піти на «Вечір Гумору» у Києві:

  • Це унікальна нагода побачити неперевершених гумористів на одній сцені, насолодитись їх акторською грою, щирістю та творчістю. 
  • «Вечір Гумору» - це перш за все майстерність кожного актора; це близький та рідний кожному з нас гумор; це живе, невимушене спілкування із залом; це смух, музика та гарний настрій!
  • Не пропусти можливість розділити цей святковий весняний день на «Вечір Гумору». На тебе чекає незабутня програма, яка гарантовано вразить тебе смішними героями та комічними ситуаціями і змусить плакати… від сміху!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на «Вечір Гумору» 1-го квітня 2021-го року у Києві - онлайн на нашому сайті. Оформлюй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо