Венский Филармонический Штраус-Оркестр, Київ - квитки на концерт 16 грудня 2021 року
УКР

Віденський Філармонічний Штраус-Оркестр

16 грудня 2021 | 19:00
350 – 2300

Про подію

Концерт Віденського філармонічного Штраус-оркестру у Києві!

Запрошуємо тебе на неповторну подію цієї зими – концерт Віденського філармонічного Штраус-оркестру, який відбудеться 16-го грудня 2021-го року у Жовтневому Палаці.

Основу репертуару колективу складають шедеври Гайдна, Брамса, Моцарта, представників династії Штраусов та іншої класики.

Учасники оркестру — це високопрофесійні музиканти з Відня, а також їх колеги з усієї Європи.

Віденський філармонічний Штраус-Оркестр успішно гастролює по Європі (у Німеччині, Румунії, Польщі, Австрії, Угорщині, Болгарії). Діяльність колективу спрямована на збереження і розвиток музичної культури Відня і її просування на європейському і міжнародному рівні.

Головний диригент і один з творців оркестру — Андраш Деак, авторитетний маестро з багаторічною успішною кар’єрою. У 1995 році він був названий одним з кращих угорських диригентів на Міжнародному телевізійному конкурсі диригентів імені Яноша Ференчика.

3 причини піти на концерт Відненського філармонічного Штраус-оркестру у Києві:

  • Це прекрасна нагода з головою поринути у світ класичної музики таотримати неймовірне задоволення від живого виконання чудових композицій.
  • Ти гарантовано будеш приємно здивований віртуозністю та майстерністю виконання майстрів своєї справи.
  • Це й, без сумніву, влучна нагода самому провести вечір у тихій та теплій атмосфері святкової музики. Доторкнутись до високого мистецтва!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на  концерт Віденскього філормонічного Штраус-оркестру 16-го грудня 2021-го року у Києві - онлайн на нашому сайті. Оформлюй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами “Нової пошти” та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо