УКР

Jewish Magic City Tour

29 серпня 2020 | 17:00

Про подію

Jewish Magic City Tour у Києві!

Друже, запрошуємо тебе на справді унікальну подію цього літа – вражаючий тур столицею, який відбудеться 29-го серпня 2020-го року у Києві! Якщо ти думав, що знаєш Київ як свої п’ять пальців, ти помилявся! Наскільки ж круто нарешті пройтись, здавалось би, такими знайомими вуличками цього прекрасного міста та відкрити для себе безліч таємниць та загадок.

Цього разу тобі розкажуть про вчених, злочинців та відомих радників. Ми разом пройдемось по Володимирській, де народжувались, вчились та жили дуже відомі люди: актори, педагоги, вчені! Дізнаємось, від чого ж такого «почервонів» червоний корпус. Перенесемось з Києва на вулички Тель-Авіва, де кожен зможе провести царицю суботу та спробувати найсмачніший в Києві хумус. На десерт питання - відповіді, жарти та розмови від Яна Приворотського – неповторного гіда. Все це з індивідуальним аудіогідом, який детально розкаже про те, що ж такого цікавого є в будинках 19 століття!

Отже, 29-го серпня екскурсія для дітей та дорослих від 9 до 59 років.

Місце зустрічі: станція метро Золоті ворота, о 16:50.

Вартість: 100 грн для дітей до 18 років, 150 - для дорослих.

3 причини піти на Jewish Magic City Tour у Києві:

  • Це унікальна можливість пізнати Київ з нових сторін, розгорнути досі не прочитані сторінки історії столиці та почути безліч цікавинок і таємниць.
  • На тебе чекає вражаюча тур-програма, вести яку буде один із найпрофесійніших гідів України та за її межами.
  • Це чудова нагода оригінально провести час у компанії друзів та рідних, аби не лише отримати море насолоди від споглядань Києва, а й розширити свій кругозір!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на Jewish Magic City Tour 29-го серпня 2020-го року у Києві - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо