УКР

Тетяна Ткаченко. Поезія.

14 грудня 2019 | 19:30

Про подію

Дебютний вечір поезії Тетяни Ткаченко у Києві!

Зимова пора завжди сповнена дивами та приємними подіями. Одна з таких – дебютний вечір поезії Тетяни Ткаченко, який відбудеться вже зовсім скоро, а саме 14-го грудня 2019 року, у концертній залі «Художники. Літератори. Артисти. Музиканти» в Києві. Це чудова подія, яка подарує тобі святковий настрій та надихне прекрасною поезією.

Тетяна Ткаченко – музикант та актриса, для якої музика є способом спілкування зі світом. Також Тетяна – дуже талановита поетеса, яка пише душею та серцем.

Коротко про подію:

Уявіть собі: ліфт зламався і в ньому випадково опинилися абсолютно різні люди. Про кожного з них є історія. Поетична історія.

Заінтригували?

Дебютний вечір поезії Тетяни Ткаченко проходитиме у співпраці з музикантом і композитором нашого часу - Олександрою Кацалап. Ти почуєш авторські твори, пісні і композиції, які не залишать тебе байдужим. Буде душевно, атмосферно, експресивно і незабутньо!

3 причини відвідати вечір авторської поезії Тетяни Ткаченко:

  1. По-перше, це гарна нагода особисто познайомитись з Тетяною – неймовірно талановитою дівчиною, яка зачарує тебе своєю музичністю, лірикою та щирістю.
  2. По-друге, авторка презентуватиме вперше свою роботу, присвячену різним людям, психології їх поведінки, прийняттю рішень та важливості емоцій та почуттів.
  3. Дебютний вечір поезії Тетяни Ткаченко – це гарний спосіб провести вечір з друзями в надихаючій атмосфері мистецтва та творчості. Гарний настрій, заряд емоцій та нові, незабутні враження гарантовано!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на вечір поезії Тетяни Ткаченко 14-го грудня 2019 року у Києві - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами “Нової пошти” та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо