Кафе Республіка, Київ - квитки на виставу 11 грудня 2020 року
УКР

Кафе Республіка

11 грудня 2020 | 19:00

Про подію

Вистава «Кафе Республіка» у Києві!

Запрошуємо тебе на перегляд фантастичної театральної постановки під інтригуючою назвою «Кафе Республіка», показ якої відбудеться 11-го грудня 2020-го року у Довженко Центрі, що у Києві.

«Кафе Республіка» - це комедійна постановка від театру «Сузір’я» тривалістю в 1 годину 40 хвилин. Режисером вистави є талановитий Богдан Гнатюк.

Молодому депутату Харитонові Далекому - цілеспрямованому ідеалістові і людині, що прагне змінити ситуацію в країні на краще, пропонують великі гроші, щоб він залишив свою фракцію і став політичним перебіжчиком. Аби не допустити зрадити своїх соратників, той спочатку відмовляється.

Однак, він зустрічає і закохується в дівчину Беллу, яка заявляє, що буде з ним тільки тоді, коли буде здійснена її заповітна мрія.

Ця мрія вимагає чималих капіталовкладень. У Харитона є зовсім небагато часу, щоб зробити вибір: залишитися вірним своїм політичним ідеалам, або взяти гроші і заволодіти жінкою, яку бажає більше всього на світі.

Головні ролі виконують: Сергій Калантай, Анатолій Гнатюк, Лідія Семесюк, Назар Борушок, Ірина Сопіт та Олексій Паламаренко.

Мова вистави: українська.

3 причини піти на виставу «Кафе Республіка» у Києві:

  • Це унікальна нагода насолодитись неймовірною театральною постановкою кращих із кращих: акторський склад, режисура, декорації та інтригуюча сюжетна лінія прийдеться до смаку кожному!
  • «Кафе Республіка» - це історія головного героя у жанру комедії, хоча й певні моменти у цій виставі далеко не смішні. Ти переживатимеш кожну хвилину цього захопливого перформансу разом із його персонажами, сміятимешся, хвилюватимешся та зробиш свої ставки щодо розв’язки.
  • Не пропусти чудової нагоди провести теплий зимовий вечір із рідними та друзями, поринувши з головою у фантастичний світ театрального мистецтва!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на виставу «Кафе Республіка» 11-го грудня 2020-го року у Києві - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо