УКР

Кулі над Бродвеєм

14 березня 2020 | 19:00

Про подію

«Кулі над Бродвеєм» у Києві!

Жителі та гості столиці! Мюзикл «Кулі над Бродвеєм» 14 березня 2020 року відбудеться у Київському драматичному театрі «Браво».

Мюзикл за мотивами однойменного фільму легендарного Вуді Аллена, події якого відбуваються, як і цього можна було очікувати, у Нью-Йорку в буремні 1920-ті роки, епоху мафіозі, гангстерів та сухого закону.

За сюжетом, молодий успішний драматург, який створив п’єсу, але коштів на постанову у нього не знайшлось. І ось, раптом, хлопцеві вирішив допомогти відомий нью-йоркський ганстер, проте з однією умовою – головну роль у постановці має зіграти його коханка. Перед молодим драматургом постають два шляхи: взяти на головну роль безталанну жінку, або відмовитися від фінансування та відкласти своє творіння на полицю…Що ж буде з хлопцем? Який шлях він вибере?

Мюзикл «Кулі над бродвеєм» є таким собі цікавим експериментом від Театру-студії «11», адже для театру це перша комедія. Виконуватимуть для тебе цей мюзикл молоді актори. Проте, кожен з них пройшов тернистий шлях, відшліфовуючи свої таланти до справжньої майстерності, щоб виступити перед тобою та показати тобі свої найкращі акторські риси.

Отже, акторський склад: Олексій Вербицький, Олександр Нестеренко, Алла Горюнова, Олексій Лавров, Олена Андрюшина, Зоряна Омельчук, Ілона Калашник, Лілія Пелипенко, Любов Романова, Наталя Комкіна, Олег Семеник, Юлія Галич, Аліна Кучер, Дарія Гапон, Ольга Вогачевська, Павло Кушнір та інші.

5 причин піти на мюзикл «Кулі над Бродвеєм» у Києві:

  1. Ти матимеш унікальну нагоду поглянути на легендарний фільм Вуді Аллена, який просто спричинив фурор після виходу в 1994 році, з іншої сторони, провести паралелі між кінострічкою та постановкою, яку зможеш побачити.
  2. Надзвичайно майстерно продуманий кожен момент постановки, талановиті актори, які вже підготували для тебе щось неймовірне. Вони перенесуть тебе в далекі 1920 –роки США. У програмі – гангстери, мафія та сухий закон…ну і ще трошки комедійних моментів…
  3. Захоплюючий сюжет, складність відносин, і врешті-решт – право вибору, бо шлях тільки один.
  4. Наївний романтизм, який панує тут, майстерно комбінується з жорстоким цинізмом, а театр – з кримінальним світом.
  5. Ну ось і на завершення! Не часто випадає нагода потрапити в театр на такий визначний мюзикл, за мотивами культової кінострічки, тому, приймай правильне рішення і приходь на виставу, де на тебе чекає море справніх вражень та захоплюючих відчуттів!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на мюзикл «Кулі над Бродвеєм» 14 березня 2020 року у Києві - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо