УКР

Кулі над Бродвеєм-скасовано

27 жовтня 2020 | 19:30

Про подію

Вистава «Кулі над Бродвеєм» у Києві!

Радо запрошуємо тебе на неймовірну подію цієї осені – музичну виставу режисера Володимира Дальван під назвою «Кулі над Бродвеєм», показ якої відбудеться 27-го жовтня 2020-го року у Київському драматичному театрі «Браво».

«Кулі над Бродвеєм» - театральна комедія від Театру-студії «11», в основу якої взято однойменний фільм великого та неповторного Вуді Алена.

Якщо палає будинок, то ви рятуватимете п'єси Шекспіра чи незнайому людину?

Якщо ви не просто людина, а талановитий митець, то чи готові ви убити за мистецтво?

У центрі спектаклю історія молодого і перспективного драматурга, який написав п'єсу, але грошей на постановку, як завжди, не вистачає. Йому на допомогу приходить відомий гангстер із Нью-Йорка, пропонуючи гроші. Але має одну умову: призначити на головну роль його коханку. Перед автором п'єси виникає ще та дилема: взяти кошти та безталанну акторку, або ж відмовитись від грошей та забути про реалізацію своєї авторської п’єси на сцені…

У головних ролях Олексій Вербицький, Олександр Нестеренко, Алла Горюнова, Олексій Лавров, Олена Андрюшина, Зоряна Омельчук, Ілона Калашник, Лілія Пелипенко, Любов Романова, Наталя Комкіна, Олег Семеник, Юлія Галич, Аліна Кучер, Дарія Гапон, Ольга Вогачевська, Павло Кушнір та інші.

3 причини прийти на спектакль «Кулі над Бродвеєм» у Києві:

  • Це унікальна можливість насолодитись класикою світового кіно та побачити фантастичний фільм легендарного Вуді Алена у форматі театрального дійства завдяки неперевершеним майстрам своєї справи – українським акторам, режисеру Володимиру Дальвану та хореографу Аллі Бутко!
  • «Кулі на Бродвеєм» - це, перш за все, захоплююча сюжетна лінія про складність прийняття рішень та комічні життєві ситуації, що змусять тебе і сміятись, і співпереживати головним героям.
  • Не пропусти гарну можливість незабутньо провести час з друзями та близькими і отримати заряд нових емоцій від побаченого театрального перформансу!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на комедійну виставу «Кулі над Бродвеєм» 27-го жовтня 2020-го року у Києві - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо