УКР

Мужики не танцюють стриптиз

04 березня 2021 | 19:00

Про подію

Вистава «Мужики не танцюють стриптиз» у Києві!

4-го березня 2021-го року в Центральному будинку офіцерів Збройних сил України відбудеться показ театральної комедії під назвою «Мужики не танцюють стриптиз», режисером якої є Дмитро Рачковський. На тебе чекає вечір гумору з перчинкою!

Вони: офіцер спецназу, бандит, музикант і збанкрутілий бізнесмен. Кожен з них гідний кращого, але життя склалося так, як склалося. У кожного своя доля, своя трагедія. У них немає роботи, немає грошей.

Єдина їхня надія - елітне чоловіче стриптиз-шоу, в яке ще треба потрапити. Ніхто з них раніше нічим подібним не займався, їм страшно і смішно одночасно, але це їх останній шанс - отримати можливість заробляти хороші гроші, а заодно довести оточуючим і самим собі, що нічого неможливого немає, головне - сильно захотіти!

Поки четверо закомплексованих мужиків, навчаться більш-менш правильно рухатися і при цьому скидати одяг, зал задихнеться від сміху.

Сидячи в залі для глядачів, ми сміємося і щиро переживаємо за наших героїв, і з кожною хвилиною стаємо все ближче і ближче до розв'язки подій. Фінал цієї незвичайної історії - феєричне шоу, несе заряд емоцій, загострення пристрастей і шалене кохання до неї, до жінки, а жінки дуже корисно вдосталь, до сліз, до кольок посміятися. Навіть, напевно, корисніше, ніж подивитися на голого мужика.

3 причини прийти на театральну комедію «Мужики не танцюють стриптиз» у Києві:

  • Готуйся добряче поплакати... Від сміху, звичайно ж! Тонкий, пікантний гумор не залишить нікого байдужим. Незручні ситуації і непередбачувані повороти в житті головних героїв змусять тебе і пореготати, і поспівчувати;
  • Над створенням цієї театральної роботи непогано попотіли кращі з кращих на своєму терені: режисер Д. Рачковський, хореограф М. Шаповалова і композитор Е. Яковець. Результат їхньої кропіткої роботи ти зможеш оцінити вже скоро;
  • Ідеальний акторський склад - запорука успіху! Саме це можна сказати і про цей спектакль. Виконавці своїх ролей неперевершено втіляться в головних персонажів, передаючи всі тонкощі їх характерів.

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на театральну комедію «Мужики не танцюють стриптиз» 4-го березня 2021-го року у Києві - онлайн на нашому сайті. Оформлюй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо