НІЧ ПЕРЕД РІЗДВОМ, Київ - квитки на виставу 30 січня 2021 року
УКР

Про подію

«НІЧ ПЕРЕД РІЗДВОМ» у Києві!

Запрошуємо тебе на святковий показ комедії під назвою «Ніч перед Різдвом», показ якої відбудеться 30-го січня  2021-го року у Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України.

Музична комедія «Ніч перед Різдвом» створена за мотивами однойменної повісті класика української літератури Миколи Гоголя режисером-постановником, заслуженим артистом України Андрієм Бакіровим.

До яких тільки вигадок не вдаються виконавці, аби створити на сцені чарівну, казкову атмосферу святкової Різдвяної ночі. Тут химерно переплелися давні легенди й картини життя тогочасного українського села, реальне й уявне, фантастичне і комічне. Захоплюючі ритми хореографічних композицій, вражаюча енергетика молодечого завзяття, колоритні сценічні образи, створені яскравим акторським ансамблем, поза сумнівом, справлять глибоке враження на кожного, хто познайомиться з новаційною роботою шевченківців.

В 2018 році згідно з рішенням журі V-го Міжнародного Фестивалю Українського Театру «Схід - Захід» Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка удостоєний Гран-прі фестивалю за музичну комедію «Ніч перед Різдвом». Крім того, диплом лауреата V-го Міжнародного Фестивалю Українського Театру «Схід - Захід» в Кракові за кращу роль другого плану отримав артист Сергій Пунтус за виконання ролі Чорта.

3 причини піти на «Ніч перед Різдвом» у Києві:

  •  Це унікальна модливість проникнутись святковим настроєм, насолодившись класикою у новій інтерпретації від справжніх майстрів театральної справи.
  • «Ніч перед Різдвом» - це яскрава святкова історія із неймовірними образами, колоритними героями та захоплюючим сюжетом. Стань частиною цього нереального дійства!
  • Не пропусти нагоди провести незабутній зимовий вечір у компанії друзів та рідних, з головою поринувши у новорічне музичне дійство!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на «Ніч перед Різдвом» 30-го січня 2021-го року у Києві - онлайн на нашому сайті. Оформлюй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо