Поетичний діалог Київ - квитки на виставу 19.05.2019
УКР

Поетичний діалог

19 травня 2019 | 19:00

Про подію

Поетичний діалог: Анна Ахматова і Марина Цвєтаєва

У виконанні Ірини Різдвяної і Ольги Собко

Анна Андріївна Ахматова і Марина Іванівна Цвєтаєва - два видатних поети (відомо, що обидві вони в різний час відмовилися від прозового терміну“поетеса”, прийнявши ідею всесвітньої місії Поета і прекрасно усвідомлюючи, що за покликанням обидві є поетами, хоча і народилися жінками).

Ахматова і Цвєтаєва одні з найбільш значущих постатей літератури XX століття. Їх часто порівнювали і порівнюють досі, між тим обидві вони з великою повагою ставилися одна до одної: “Соревнование в каком – то смысле у меня с Ахматовой – было, но не “сделать лучше неё”, а – лучше нельзя, и это лучше нельзя – положить к ногам…”

Театр BEAT запрошує!

Запрошуємо Вас відвідати музично-поетичний вечір, присвячений творчості двох великих жінок. У програмі: вірші Анни Ахматової і Марини Цвєтаєвої у виконанні двох прекрасних актрис театру і кіно Ірини Різдвяної і Ольги Собко в супроводі живої гітарної музики!

Купити або забронювати квитки на “Поетичний діалог” у театрі BEAT можна онлайн, обравши зручний для себе спосіб оплати і доставки. Також придбати квиток можна у касах вашого міста.

Kasa.in.ua – твій квиток у нас!

Рекомендуємо