«Спробуй ще вмерти», Київ - квитки на виставу 17 січня 2020 року
УКР

"Спробуй ще померти"

17 січня 2020 | 19:00

Про подію

Прем’єра вистави «Спробуй ще померти» у Києві!

Друзі, Театр-студія «BEAT» запрошує усіх вас на театральну прем’єру доволі незвичайного характеру – психоделічний квест під назвою «Спробуй ще вмерти», яка відбудеться вже зовсім скоро, а саме 17 січня 2020 року. Приходьте та відкрийте собі театр у новому форматі.

«Спробуй ще померти» - це сім історій, що зв’язані у один квест, розплутати який доведеться звісно ж глядачеві. У основу вистави взято п’єсу Моріса Панича, а режисером-постановником став Михайло Міскун.

Метою автора є показати те, що наше життя - це справжній заплутаний квест, де кожен прожитий день -  це своєрідна кімната, яку відкриваєш! Які саме кімнати тебе чекають? Хто створює ці кімнати? Можливо, ці кімнати ми створюємо самі, приймаючи ті чи інші рішення. Можливо, хтось інший впливає на їх формування. Та найголовнішим залишається питання: «Чи є вихід з них? Де він? Який він?» Нікому не відомо, що чекає нас після виходу.

Вистава гарантовано здивує та надовго запам’ятається. Купуй квиток на подію вже зараз!

3 причини прийти на прем’єру вистави «Спробуй ще померти» у Києві:

  1. Оригінальний формат театрального дійства не може не привернути увагу. Нагода потрапити на справжній квест на сцені театру попадає не часто. Тож не пропусти!
  2. Як назва, так і сюжет вистави «Спробуй ще померти» є абсолютно не тривіальними. Заплутані дороги, двері, що ведуть до життя або ж до смерті, емоції, переживання, сила і абсолютне безсилля – все це відчує кожен глядач під час вистави.
  3. Емоції, дії та пристрасті стануть вирішальними чинниками людських кроків. Чи виберешся ти сам із кімнати? Як закінчиться твій квест? Приходь, аби отримати досі не відомий тобі досвід.

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на психоделічну прем’єру «Спробуй ще вмерти» 17 січня 2020 року у Києві - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами “Нової пошти” та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо

09 - 18 липня 2021
04 грудня 2021 20:00
05 березня 2021 20:00
11 червня 2021 20:00
750 - 2600 грн