«Спробуй ще померти», Київ - квитки на виставу 18 січня 2020 року
УКР

"Спробуй ще померти"

18 січня 2020 | 19:00

Про подію

Прем'єра вистави «Спробуй ще померти» у Києві!

Дорогі жителі та гості столиці, запрошуємо усіх вас на театральну прем’єру доволі незвичайного характеру – психоделічний квест Театру-студії «BEAT» під назвою «Спробуй ще вмерти». Квест відбудеться вже зовсім скоро, а саме 18 січня 2020 року. Приходьте та відкрийте собі театр у новому форматі.

«Спробуй ще померти» - це сім заплутаних історій, що зв’язані в один лабіринт, вихід з якого доведеться знайти звісно ж тобі, глядачу. П’єса Моріса Панича стала ідейним натхенням для режисера-постановника Михайла Міскуна.

Чого чекати від такої доволі незвичної прем’єри? Звісно ж незвичного, оригінального трактування життя. Наше життя - це справжній надважкий квест, де кожен прожитий день -  це своєрідна кімната, яку відкриваєш! Які саме кімнати тебе чекають? Хто створює ці кімнати? Можливо, ці кімнати ми створюємо самі, приймаючи ті чи інші рішення? Можливо, хтось інший впливає на їх формування? Та найголовнішим залишається питання: «Чи є вихід з них? Де він? Який він?» Нікому не відомо, що чекає нас після виходу.

3 причини відвідати психоделічну виставу «Спробуй ще померти» у Києві:

  1. Оригінальний формат – театральна головоломка - не може не зацікавити. Нагода потрапити на справжній заплутаний і такий життєвий квест на сцені театру. Таке трапляється не часто.
  2. Як назва, так і сюжет вистави «Спробуй ще померти» є абсолютно не тривіальними. Заплутані дороги, двері, що ведуть до життя або ж до смерті, емоції, переживання, сила і абсолютне безсилля – все це відчує кожен глядач під час вистави.
  3. Що є рушійною силою наших дій: почуття, емоції, кохання? Чи виберешся ти сам із кімнати? Як закінчиться твій квест? Не пропусти нагоди отримати досі не відомий тобі досвід та знайти відповіді на ці та інші питання!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на психоделічну виставу «Спробуй ще вмерти» 18 січня 2020 року у Києві - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами “Нової пошти” та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо