Спробуй ще померти, Київ - квитки на виставу 31 січня 2020 року
УКР

Спробуй ще померти

31 січня 2020 | 19:00

Про подію

Вистава «Спробуй ще померти» у Києві!

Гості та жилелі Києва! Запрошуємо вас на грандіозну подію –  психоделічний квест Театру-студії «BEAT», який називається «Спробуй ще померти». Подія відбудеться зовсім скоро – 31 січня 2020 року, отож не вагайтеся і поспішіть придбати свій квиток!

«Спробуй ще померти» - це сім історій, які сходяться в один лабіринт, вихід з якого прийдеться шукати саме тобі. П’єса Моріса Панича принесла натхнення для режисера-постановщика Михайла Міскуна і як наслідок, ви маєте змогу побачити цей незвичайний квест.

Які ідеї несе за собою квест «Спробуй ще померти»? Незвичне трактування життя людини? Відповіді на ці питання ви зможете знайти, прийшовши на цю виставу. Автор має на меті показати, що життя – це справжній заплутаний квест, де кожен прожитий день є своєрідною кімнатою, яку ти відкриваєш. Які саме кімнати тебе чекають? Хто створює ці кімнати? Можливо, ці кімнати ми створюємо самі, приймаючи ті чи інші рішення. Можливо, хтось інший впливає на їх формування. Та найголовнішим залишається питання: «Чи є вихід з них? Де він? Який він?» Нікому не відомо, що чекає нас після виходу.

3 причини відвідати психоделічну виставу «Спробуй ще померти» у Києві:

  1. Унікальна нагода потрапити на справжній заплутаний і такий життєвий квест на сцені театру, а таке буває не часто.
  2. Заплутані дороги, двері, що ведуть до життя або ж до смерті, емоції, переживання, сила і абсолютне безсилля –   ти зможеш відчути це, прийшовши на виставу «Спробуй ще померти»;
  3. Що є рушійною силою наших дій: почуття, емоції, кохання? Чи виберешся ти сам із кімнати? Як закінчиться твій квест? Не пропусти нагоди отримати досі не відомий тобі досвід та знайти відповіді на ці та інші питання!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на психоделічну виставу «Спробуй ще вмерти» 31 січня 2020 року у Києві - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо