Спробуй ще померти, Київ - квитки на виставу 25 квітня 2020 року
УКР

В очікуванні його

25 квітня 2020 | 19:00

Про подію

Вистава «В очікуванні його у Києві!»

Жителі гості столиці! Запрошуємо вас на прем’єру вистави «В очікуванні його», яка відбудеться 25 квітня 2020 року в Театр-студії «Beat». Не пропусти таку важливу подію, адже це чудова нагода забути про всі проблеми та буденні справи та заглибитись у почуття кохання та щирості.

 «В очікуванні його» - це  п’єса, автором якої є російський режисер та драматург Михайло Хейфец, написана ще у 2010 році. Станом на сьогодні п’єса перекладена двома мовами – німецькою та китайською, а сама п’єса вже декілька років дивує глядачів Росії, Китаю, Німеччини та України. А завдяки наполегливій праці та старанням режисерки театру-студії «Beat» Валентини Сєргєєвої цю дивовижну п’єсу зможуть побачити українські глядачі.

«В очікуванні його» - як зазначає автор - це лірична імпровізація на тему «Slow Twistin».
В центрі вистави - чотири жінки різного віку, поглядів та соціального статусу. Ти зможеш побачити молоду дівчину, якій виповнилося 16 років , інтелігентну жінку років тридцяти, трохи старшу білявку та бабусю, які вже минув шостий десяток. Певно, ти запитаєш - що ж об'єднує усіх цих жінок? Знайти відповідь на це запитання ти зможеш, прийшовши на цю прекрасну виставу. Але вони, як і усі люди, не можуть жити без кохання. В їх житті панує самотність, закритість та велике бажання віднайти своє справжнє кохання – свого ідеального чоловіка. Як така «компанія» зібралась в одному місці в один і той самий час – ти дізнаєшся зовсім скоро.

Та все ж, якою б сильною та самодостатньою не була жінка, в житті настає такий момент, коли так хочеться уваги, тепла та ласки, а десь на глибині душі можливо ще й плаває вогник – надія знайти того самого, єдиного і неповторного, «не такого, як всі», і тут на допомогу приходить сила інтернету.

5 причин піти на виставу «В очікуванні його» у Києві:

  1. У тебе буде чудова нагода посміятися від душі з життєвих ситуацій, які хоча б раз попадалися кожному з нас на життєвому шляху.
  2. Це чудова можливість оцінити рівень майстерності та заглибитись у творчість театру-студії «Beat», переглянути одну з їх найкращих постановок та просто отримати естетичне задоволення;
  3. Ця комедія з нотками драматичності життєвих ситуацій не залишить байдужими як жінок, так і чоловіків.
  4. Ця вистава – прекрасна причина, щоб тепло та романтично провести весняний квітневий вечір, зробити його по-справжньому особливим та неповторним, а можливо навіть шанс зустріти людину, яка змінить твоє життя! Не пропусти!
  5. Також це хороша можливість прийти на цю незвичну подію з коханою людиною. Вона це точно оцінить!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на прем’єру «В очікуванні його» 25 квітня 2020 року у Києві - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

 

Рекомендуємо