УКР

В очікуванні його

08 лютого 2020 | 19:00

Про подію

Вистава «В очікуванні його» у Києві!

Жителі та гості столиці, запрошуємо усіх на чудову подію – прем’єру театральної вистави «В очікуванні його», яка відбудеться 8 лютого 2020 року у Театрі-студії «Beat». Поговоримо про головне у житті кожної людини – про кохання! Вікове обмеження 16+.

«В очікуванні його» - це нова фантастична робота від режисера Валентини Сергієвої, автором п'єси є Михайло Хейфец. Спектакль проходитиме російською мовою та розповість кожному глядачу про незвичайні пошуки кохання…

Хоча, може, й звичні, адже зараз здебільшого всі знайомляться у соціальних мережах. Та й досі хвилюючими залишаються почуття тривоги та сором’язливості перед першою зустріччю… Коли влучний час обмінятися телефонами?.. Що одягнути на перше побачення?.. Ох!

Ідеальний чоловік: Хто це? Чи існує він взагалі? Як і де його відшукати? Можливо, він сидить поруч… У цей вечір ти отримаєш відповіді на ці та інші пікантні питання. Вистава сповнена надії та віри, заправлених смачним соусом з гумору.

3 причини прийти на прем’єру вистави «В очікуванні його» в Києві:

  1. Даний спектакль – це черговий приклад майстерної режисури Валентини Сергієвої. Цікавий сюжет, захоплюючі повороти долі головних героїв та , звісно ж, кінцівка історії не залишать байдужим нікого!
  2. Чудова можливість провести вечір разом із своєю коханою людиною, адже кохання і є головним лейтмотивом постановки. Можливо, саме під час вистави ти знайдеш відповіді на особисті питання про стосунки між людьми.
  3. Гумор – це невід'ємна складова гарного театрального дійства. У тебе буде нагода посміятись від душі та наповнитись позитивом!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на прем’єру «В очікуванні його» 8 лютого 2020 року у Києві - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами “Нової пошти” та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо